Jump to content
IGNORED

ANTIFA Bg


zavisnica

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    81

  • Аврам Гојић

    74

  • kim_philby

    65

  • Milogled Bluff

    44

Da znash... cool.gif
mozda bi trebalo ove idejno (zamalo) ujedinjene izloziti onomadnoj medijskoj torturi drugova iz skj, ssoj, usaoj, skoj, ssrn, dif, siz, i ostalih skracenica, pa bi se mozda okrenuli nekim korisnim stvarima?
Link to comment
Mislis ono - keks & drugs & r'n'r???
mislim da i to planiraju da odrade cim ih prodju bubuljice.ma mislio sam na konkretnu pomoc starijima, nemocnima, itd... verujem da imaju vremena za to.
Link to comment
mislim da i to planiraju da odrade cim ih prodju bubuljice.ma mislio sam na konkretnu pomoc starijima, nemocnima, itd... verujem da imaju vremena za to.
Mislis da nam se nadju kad dodjemo na odmor u 'zavicaj'?? Dobra ideja.
Link to comment
mozda bi vi drugovi skojevci mogli (dok se ne dogovorite ko je sta) da se prosetate malo po gradu po ovom zimceku, pogledate gde ima neka baka ili deka kojima je tesko da vuku stvari sa pijace iz prodavnice po snegu i ledu, pa da im pomognete. ponesite im stvari, pitajte za zdravlje, nasmesite im se. pomozite im bilo sta. to ce biti mnogo korisnije nego saranje po zidovima i forumsko ratovanje...
...da, to treba ostaviti nadobudnim dijasporcima...
Link to comment
Mislis da nam se nadju kad dodjemo na odmor u 'zavicaj'?? Dobra ideja.
recimo...nije ni to losa ideja. vasudevo, a sta nama kapitalistickim dijasporcima ostaje osim forumskog ratovanja? ipak su kilometri izmedju nas.
Link to comment
E jesmo se nashli - ono - generacijo moja... Ines i to...
E, sad vatas na sentis. Nego, Draza-kasetas. Znas kako je imao ono za stavljanje kaseta na celi. Nego da pozurimo polako, evo i ovaj s tavana se buni, kaze da pomazemo fasistima.
Link to comment

meni je, recimo, 'bubuljicavije' kad clanovi stranackih omladina brinu brigu ko ce im sa glavnog odbora svratiti i blagosiljati im opstinski odbor ili koliko je balona bilo na zavrsnoj konvenciji uoci predsednickih izbora...antifasizam nije nesto lose, ili se ne slazemo?

Edited by MayDay
Link to comment
vasudevo, a sta nama kapitalistickim dijasporcima ostaje osim forumskog ratovanja? ipak su kilometri izmedju nas.
Pa ne znam...tipa da ne pričate stvari kao što je "beskorisna omladina, bavi se nekakvom politikom umesto da nosi hleb i mleko bakutama"? Pa nemoguće da su srpske prilike baš tako jednostavne?edit: uostalom, već sam primetio kod Srba u Nemačkoj toliku fascinaciju germanskim duhom da im je bilo kakva priča o antifašizmu - bolno ideološko mesto. Biće da ga osećaju kao napad na sredinu u kojoj su se tako lepo snašli? Edited by vasudeva418
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...