Jump to content
IGNORED

Anti Facebook pokret...


Аврам Гојић

Recommended Posts

kad vec pravimo FB grupe, jel mozemo onda da ukinemo ono idiotsko pravilo o cuvanju RL identiteta?edit: ili jos bolje, da ukinemo ceo forum i umesto toga saljemo karmu jedni drugima i pisemo uzajamne gadosti na wall-u?

Edited by vasudeva418
Link to comment
  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hella

    42

  • Indy

    26

  • korindjar

    25

  • Аврам Гојић

    19

kad vec pravimo FB grupe, jel mozemo onda da ukinemo ono idiotsko pravilo o cuvanju RL identiteta?edit: ili jos bolje, da ukinemo ceo forum i umesto toga saljemo karmu jedni drugima i pisemo uzajamne gadosti na wall-u?
i ja pitah isto to jutros ali su obrisali beztraga i obavjesti.
Link to comment
kad vec pravimo FB grupe, jel mozemo onda da ukinemo ono idiotsko pravilo o cuvanju RL identiteta?edit: ili jos bolje, da ukinemo ceo forum i umesto toga saljemo karmu jedni drugima i pisemo uzajamne gadosti na wall-u?
izvini, a shta te sprechava da se prijavish pod nickom? uostalom, taj ko hoce da se otkriva je slobodan da to uradi bilo gde ... mada bih ja, istina, preferirao da svi ostanu pod nickovima, jednostavnije je ...ja bih da napomenem da je ona jedina prava FB grupa (kojih je dve) ipak za posebne namene i iskljuchivo za grupu aktivnih chlanova ...uskoro sledi spisak preduslova koje svaki mora da ispuni (zhurim napolje, nemam sada vremena, ali je slichna stavkama iz Pionirske zakletve, s tim shto se 'Tito' zamenjuje sa 'Lord Satan')
Link to comment
kad vec pravimo FB grupe, jel mozemo onda da ukinemo ono idiotsko pravilo o cuvanju RL identiteta?edit: ili jos bolje, da ukinemo ceo forum i umesto toga saljemo karmu jedni drugima i pisemo uzajamne gadosti na wall-u?
i ja pitah isto to jutros ali su obrisali beztraga i obavjesti.
treba biti izuzetno talentovan za ovakvu tvrdnju. mozes da se ne uclanisu fb grupu ako zelis da stitis svoj rl indetitet, sto vecina zeli Edited by MaryPoppins
Link to comment

koji ste vi shampioni, pa jeste li vi nekada koristili FB kada pricate da se tu moze koristiti nick? sta ti vredi nick kada ti se preplicu poznanstva jbt?ovaj forum se odavno pretvorio u privatnu blablaonicu (za mene je i perspic glupost, ali 'ajde, ako volite navalite), a facebook grupe su otprilike najefikasniji nacin da se forum podeli po vertikali na one koji hoce da se druze i na one koji nece da se druze.forumi treba da budu anonimni, jbt. ne zelim da znam da li smo ti i ja karali istu ribu 1995. godine. zelim da znam sta mislis o globalnom otopljavanju i smeni direktora SKC-a.

Link to comment
koji ste vi shampioni, pa jeste li vi nekada koristili FB kada pricate da se tu moze koristiti nick? sta ti vredi nick kada ti se preplicu poznanstva jbt?ovaj forum se odavno pretvorio u privatnu blablaonicu (za mene je i perspic glupost, ali 'ajde, ako volite navalite), a facebook grupe su otprilike najefikasniji nacin da se forum podeli po vertikali na one koji hoce da se druze i na one koji nece da se druze.forumi treba da budu anonimni, jbt. ne zelim da znam da li smo ti i ja karali istu ribu 1995. godine. zelim da znam sta mislis o globalnom otopljavanju i smeni direktora SKC-a.
neuclanjivanje kao opcija? Edited by MaryPoppins
Link to comment
koji ste vi shampioni, pa jeste li vi nekada koristili FB kada pricate da se tu moze koristiti nick? sta ti vredi nick kada ti se preplicu poznanstva jbt?ovaj forum se odavno pretvorio u privatnu blablaonicu (za mene je i perspic glupost, ali 'ajde, ako volite navalite), a facebook grupe su otprilike najefikasniji nacin da se forum podeli po vertikali na one koji hoce da se druze i na one koji nece da se druze.
Sam si sebi odgovorio
ali 'ajde, ako volite navalite
Niko te ne obavezuje da se učlaniš u FB grupu, zar ne? Ko hoće da se sigra nek' se sigra...
Link to comment
neuclanjivanje kao opcija?
ma nije poenta u tome hocu ili necu da se uclanjujem, a necu jer smatram da je FB najbrutalnija invazija na privatnost od kako smo ispuzali iz pecine, nego mi se ne svidja trend da se forumasi uclanjuju u FB grupe jer mislim da je to nepotrebno preplitanje platformi koje ce nas pretvoriti u tracerski kokosinjac. Naravno da ljudi imaju pravo da to rade i da se organizuju kako god zele, ali se uzasavam toga i mislim da ce se oni koji to rade pokajati i ja cu i dalje, surovo anoniman, biti ovde da im kazem "Jesam li vam rekao, jebao vas Facebook da vas jebao". Facebook je zlo.
Link to comment
koji ste vi shampioni, pa jeste li vi nekada koristili FB kada pricate da se tu moze koristiti nick? sta ti vredi nick kada ti se preplicu poznanstva jbt?ovaj forum se odavno pretvorio u privatnu blablaonicu (za mene je i perspic glupost, ali 'ajde, ako volite navalite), a facebook grupe su otprilike najefikasniji nacin da se forum podeli po vertikali na one koji hoce da se druze i na one koji nece da se druze.forumi treba da budu anonimni, jbt. ne zelim da znam da li smo ti i ja karali istu ribu 1995. godine. zelim da znam sta mislis o globalnom otopljavanju i smeni direktora SKC-a.
ne razumes nista. Vidis da smo glupi. Prijavi se sa nickom i cuti.
Link to comment
ma nije poenta u tome hocu ili necu da se uclanjujem, a necu jer smatram da je FB najbrutalnija invazija na privatnost od kako smo ispuzali iz pecine, nego mi se ne svidja trend da se forumasi uclanjuju u FB grupe jer mislim da je to nepotrebno preplitanje platformi koje ce nas pretvoriti u tracerski kokosinjac. Naravno da ljudi imaju pravo da to rade i da se organizuju kako god zele, ali se uzasavam toga i mislim da ce se oni koji to rade pokajati i ja cu i dalje, surovo anoniman, biti ovde da im kazem "Jesam li vam rekao, jebao vas Facebook da vas jebao". Facebook je zlo.
dosadno zlo! jedina pozitivna stvar je sto mozes da pronadjes ljude sa kojima si odavno izgubio kotakt, ali mene ni to ne zanima, tako da...koja je poenta dodati kao prijatelja nekog sa kim se vidjas svake nedelje? imas msn, telefon...god damn facebook!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...