Jump to content
IGNORED

moderisanje drustva


kgmr

Recommended Posts

mislim da bi trebalo da uvedemo pravila da nema uvredjivanja....onog ko se uvredio. sta to znaci uvrediti se? kako mene neko moze da uvredi? kako ja nekog mogu da uvredim ako govorim ono sto mislim? valjda je kada se covek uvredi u stvari povredi ga sujeta jel? ali granice sujete su individualne...ja je imam, ali stvarno, ne mogu nista protiv nekog ako tako misli ...da sam kreten, da sam ovakva onakva...to je njegovo/njeno pravo....kako onda da se uvredim?

Link to comment
  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kgmr

    22

  • betty

    19

  • morgana

    11

  • Indy

    11

Top Posters In This Topic

pa to je ono sto sam ja i na 92jci pokusavala da objasnim. neko moze nekog da opsuje, kaze ovo i ono, al da ne bude vredjanje, nego vise savet. a neko moz da bude fin, koristi fine reci i da te uvredi zestoko.ko je dovoljno vest da sve fino upakuje i uvije masnicom, obicno dobro prolazi.ja nemam taj talenat :(

Link to comment
moderacija nije samo kerberisanje i deratizacija, vec mnogo vise od toga: usmeravanje, podstrekavanje, balansiranje. :)
jes, ovo balansiranje mogla si da kazes lepo lobotomija :)
Link to comment
Ej, moderatorkinje, kad će više taj happy hour?
pa jos ne znamo da li je beti prihvatila, tako da ako ste spremni da rizikujete, mozemo da se dogovorimo za danas, sutra... sto, je l' frka? :D
Link to comment

Dobar dan betty i kingmaker. Bilo bi mi najdraze, dakle trenutno daleko draze negosamo pitanje moderacije, da PDF "Drustvo" zazivi u pravom smislu i da primarno bude kvalitetnih diskusija - sto vise razlicitih stavova tim bolje, a uopce ne sumnjam da cete vas dvije zapravo vrlo lako pronaci najbolji model moderacije, ukoliko ga vec niste pronasle. Ono sto mozda ne bi bilo lose, dok se malo ne udomacimo, je vasa pojacana aktivnost u smislu pokretanja zanimivljih tema, bar sad na pocetku, a uopce ne sumnjam da ste u tom smislu i vise nego kapaciteti.

Link to comment

km je kapacitet za pokretanje tema, ja sam vise dijaloski orijentisana ('zapravo, to ne mora da vazi u svim slucajevima' upadice). ali i ti onda, ziza, moras da se obavezes da se ulozis u ono za sta si ti kapacitet - postavljanje pitanja :)

Link to comment
Ono sto mozda ne bi bilo lose, dok se malo ne udomacimo, je vasa pojacana aktivnost u smislu pokretanja zanimivljih tema, bar sad na pocetku, a uopce ne sumnjam da ste u tom smislu i vise nego kapaciteti.
razumna molba -_-
Link to comment
Dobar dan betty i kingmaker. Bilo bi mi najdraze, dakle trenutno daleko draze negosamo pitanje moderacije, da PDF "Drustvo" zazivi u pravom smislu i da primarno bude kvalitetnih diskusija - sto vise razlicitih stavova tim bolje, a uopce ne sumnjam da cete vas dvije zapravo vrlo lako pronaci najbolji model moderacije, ukoliko ga vec niste pronasle. Ono sto mozda ne bi bilo lose, dok se malo ne udomacimo, je vasa pojacana aktivnost u smislu pokretanja zanimivljih tema, bar sad na pocetku, a uopce ne sumnjam da ste u tom smislu i vise nego kapaciteti.
koncizno, koherentno i konzistentno /KKK/ a one razmisljaju o happy hour.pa nije vam ovo tikki bar, alooop.suvek za green apple martini
Link to comment
moze danas, danas sam kod kuce veci deo dana :)
Ček, ček... zar nije poanta happy houra da moderacija za njegovog trajanja ostane uzdržana, ergo nepotrebna? Edited by king louie
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...