Jump to content
IGNORED

Spasimo Beogradski Hipodrom


uros_s78

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • precog

    10

  • Miralem

    7

  • kud u maglu Simoviću

    7

  • Lancia

    6

Kao što vam je verovatno poznato, gradske vlasti Beograda planiraju da umesto Hipodroma Beograd izgrade stambeno-poslovni kompleks.

zašto se zajebavati sa hipodromom, on je sporedna tema - potrebno nam je hitno rušenje gradskih vlasti i treba se fokusirati na to.

a potom i hapšenje srušenih govnara.

neverovatna količina lopovčina i štetočina.

valjda beograd na vodi nije dovoljan plen.

štakori.

Link to comment

 

 

'Alo politicari, Mali (i veliki i srednji), ostavite molim Vas tu i tamo neku zelenu povrsinu u sirem centru.

Sve ste zivo izbetonirali i zartpali zgradama. Nema gde da se proseta, dise uziva. Znam da je lepo uzeti lepu paru i ugraditi se u svakom projektu ali to je finansijska korist samo za JEDNU osobu. Ako ostavite zelenu povrsinu,korist je za SVE ljude.

O trajnom i nepovratnom unistavaju tradicije da i ne govorim. U celom Beogradu nema zgrade starije od 100 godina.

U Holandiji sam godinama ziveo u kuci iz 1680 godine a i ceo centar tog Haarlema je bio iz tog doba. Znam, nisu imali ratove, ali .... Nama u Srbiji ratovi ni ne trebaju, mi unistavamo sami.

Iz zemlje lala,uvek Vas,

 

(Dobro, 25. mart 2017 08:46) # Link komentara

 

 

mileram?

Link to comment

cuo sam da je jedared mrtav pijan jahao konja. mislim se da ga prijavim.

hteo si reci da je sedeo pijan na suvozacevom mestu na konju. strasno, toliki su ljudi mogli da izginu.da sam na tvom mestu, odmah bi prijavio.

Link to comment

ne. al me zanima kakva mu je izolacija u kuci iz 1680te. i gde su ubudzili wc i tus kabinu.

4m visoke sobe, wcw i tus dozidani, zajednicki, bliskost nadasve :lolol:

bivsa kasarna, konjusnica pored hipodroma, preko sina, ako jos postoji :fantom:

Link to comment

Hipodrom je relikt prošlosti. Koncerti i javni skupovi se odavno ne održavaju na hipodromu. Sportska nadmetanja takođe.

Običan narod tamo nema šta da traži, ne može ni da priđe. Buržuji mogu da tetoše svoja grla od više hiljada eura na nekom drugom mestu, ima toliko konjičkih klubova po Srbiji.

Što se zelenila tiče, hipdrom nikada nije bio zelen, nego braon boje, kombinacije blata, vode i konjskih govana. Tamo nema drveća, nego samo malih čuperaka trave koja je pretekla od kljusina.

Edited by Utvara
Link to comment

Običan narod tamo nema šta da traži, ne može ni da priđe. 

zar nema tamo neki restorančić gde običan narod svadbariše?

 

zaklela bih se da sam baš tamo bila kuma na venčanju davne neke godine, obučena ko mafijaška udovica na sahrani,but that's another story...

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...