Jump to content
IGNORED

Policajci (i) lopovi...


Max Morlock

Recommended Posts

A jel mogu tu pricu da ispitaju neke novine?

Neke nisu zainteresovane uz jasnu naznaku da ovo nije vreme za "zezanje sa policijom", sa druge strane jedna novinarka Blica jeste ozbiljno zainteresovana (za sad) pa bi trebalo ovih dana da dođe do razgovora sa njom. Uživo, ne dopisivanjem...

Link to comment
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Max Morlock

    13

  • ToniAdams

    4

  • Muwan

    4

  • belch

    4

Ako Blic i nešto objavi na tu temu biće momentalno poklopljeno saopštenjem sindikata policije koji će svi tzv mediji prenositi jedno tri dana bez prestanka.

 

Ali na drugoj strani svako kvarenje kombina tom bahatom ološu ima smisla.

Link to comment

Meni je stravično koliko smo mi kao društvo sposobni da asimilujemo one najgore među nama, koji zarađuju na tuđoj nesreći.

Od kvazilekara, preko astrologa i sličnog šljama, do državnih struktura, oličenih u ušemljenim policijskim odredima.

Svi su tu, novac kao mera ugleda, a nesreće se gomilaju, biće para za još govana.

Link to comment

Kloaka. Nije to nista novo, samo je pitanje kad smeju toliko otvoreno da se bahate, a kad ne. Vozaci pauka u parking servisu se obicno sa setom prisecaju vremena kad su mogli da natovare auto, naprave par krugova oko mesta zlocina i docekaju da se pojavi vlasnik. To se nece vratiti, ali za ovo nikog nije briga, jer "drzavi" niko ne zavlaci ruku u dzep. Zalosno je kolika su to sve govna.

Link to comment

Moj inbox je otvoren, tema stoji, ako bude noviteta postovaću ovde :)

 

ne dolazi. sve vreme je ovde. rezident, takoreci.

Resident evil.

 

max, drzi se!

Thanx - mada najteži teret pada na moju suprugu jer je ona na prvoj liniji u hostelu :)

 

...

Zanimljiv momenat se desio u razgovoru sa unutrašnjom kontrolom (za koji inače kaže da je bio skroz korektan) kad je rekla da su junačine (zapravo junačina) iz prvog posta pri odlasku zapretile "niko da nije izlazio sledeća dva sata, ima sve da vas pohapsimo" (!!!!) ovi su se samo pogledali značajno uz komentar da niko nije imao pravo da im preti, etc, etc... stekao se utisak da se to ne događa prvi put.

Link to comment

... sa druge strane jedna novinarka Blica jeste ozbiljno zainteresovana (za sad) pa bi trebalo ovih dana da dođe do razgovora sa njom. Uživo, ne dopisivanjem...

Ni od ovoga nema ništa, urednik nije dopustio prozivku policije. jbg. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

teh fuck... ko to uopšte zahteva od taksista? i kako bre mogu da oduzmu vozilo ako zateknu azilanta?! sudski postupak, dokazivanje neznanja... nekako se nadam da se radi samo o jako loše obavljenom novinarskom poslu.

Link to comment

Bio sam u taksiju kad je dispecer ovo javio i bas raspravljao s taksistom kako je to prakticno nemoguce za srediti. On se konkretno plasi ekipe pandur+azilant gde jedan udje a drugi zaustavi za 50 metara i odvali ga od kazne (uzme masan mito). Znaci, nije do novinara, jer taksi udruzenja su ovo shvatila bas ovako.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...