Jump to content
IGNORED

Legalizacija marihuane u Srbiji?


kokota

Recommended Posts

Bio danas na tribini pokreta Lekalizuj. Reč je o legalizaciji kanabisovog ulja. Bio i čovek iz ministarstva zdravlja, član neke radne grupe, komisije...reče, kad nešto ne žele da prođe, onda formiraju radnu grupu. Kaže da su svi za, od ministarstva poljoprivrede do vma, ali da strahovit otpor pružaju ovi koji leče hemoterapijom i da je tu sve stalo.

Što se tiče zakona, to je nešto što se donosi u tajnosti, javna rasprava za koju je on jedva čuo je u ponedeljak. Orprilike ide se na potpunu kriminalizaciju, dok je neka svetska definicija da je droga cvet, kod nas najebeš i za posedovanje korena, stabla, semena...spominjao je i zabranu industrijske konoplje (hoće da ubace da se drogom smatra sve što ima procenat thc-a iznad nekog iznosa, a u tu grupu bi upala i industrijska),  kao i neki član zakona po kome ako bi neko dao oglas da kudeljom popravlja česme mogao bi da zaglavi robiju.

jebeni idioti

 

Večeras imao ozbiljnu raciju u gradu, baš su nabrijani.

gradu beogradu?

ja sam od popodne primetio pojacano prisustvo organa

odem potom do drugara molera na sljaku, u odlasku do prodavnice i nazad u 5 minuta jedan automobil njihov parkiran i startuju ljude, drugi projurio pored mene. posle toga u najnezgodnijem momentu :) oni se parkiraju tu ispred lokala koji ovaj radi u slepu ulicu, srecom su samo gledali i otisli

posle toga krenem ka gradu, cujem komentare ljudi da ih je pun grad i promenim sve planove te odem kuci :D

Link to comment
  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JozoMujica

    9

  • Ariel

    9

  • Lezilebovich

    7

  • čekmeže

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pre 6 meseci su dobili naredbu da ponovo ulicom zaustavljaju ljude i uzimaju licne podatke, otprilike ono sto je ukinuto nakon sto je onaj DSS-ovac otisao sa cela ministarstva, kao razlog kazu terorizam.

Link to comment

Pre 6 meseci su dobili naredbu da ponovo ulicom zaustavljaju ljude i uzimaju licne podatke, otprilike ono sto je ukinuto nakon sto je onaj DSS-ovac otisao sa cela ministarstva, kao razlog kazu terorizam.

uff, meni se cini da to poslednjih 20 godina nikad nije prestalo

samo je nekad ucestalije nekad redje 

a nije da im dajem bilo kakvog povoda za ta "upoznavanja"

ono sto mi pada na pamet je to da mi ljudi cesto (pogotovo dok sam bio mladji) govore da im licim na nekog. e pa tako se verovatno fotografija nekog ko lici na mene nasla na tabli kursa u kamenici, kao primer na kakve treba obratiti paznju i ostala tu godinama :D

Link to comment
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...