Jump to content
IGNORED

Legalizacija marihuane u Srbiji?


kokota

Recommended Posts

ne znam gde, pa da probam ovde da okačimPazi sada genijalnih zaključaka: treba izbegavati dekriminalizaciju, decu treba tući na vreme, zle nvo bi se odmah bavile ljudskim pravima....Najveći je problem što bi kriminolog u promenjenim okolnostima rešavao problem starim alatima, koji više ne rade i jednostavno nema rešenje. Tako ispada da je jedan od problema narkomanije i tragično neadekvatan odgovor policije i ostalih društvenih institucija i otuda Crne Reke i ostale gluposti.-------------------"Komentarišući okolnosti u kojima dolazi do toga da se narkomani neometano drogiraju u sred bela dana i u centru grada, kriminolog Zlatko Nikolić kaže da su ovakvi primeri samo još jedan dokaz zašto nipošto ne treba izaći u susret onima koji zagovaraju dekriminalizaciju droge.- Narkomani nemaju nikakav osećaj gde i šta rade. Nemaju nikakvog rezona, niti griže savesti. Svi znamo kako su u stanju da prodaju sve što imaju kako bi došli do još jedne doze, što govori o tome koliko i kako droga uništava zdravlje i mozak - kaže Nikolić.On napominje da sve to ne treba da čudi imajući u vidu to kako društvo danas posmatra roditelje i nastavnike koji "decu dovode u red":- Zabranjujemo roditeljima da mrko pogledaju decu, nastavnicima isto tako. Čim se susretnemo sa nekim takvim primerom, pokrene se hajka na te roditelje/nastavnike, a onda se čudimo nasilju koje mladi sve češće ispoljavaju. Problem je to što njima nema ko da ugradi kočnice, dok je vreme - ističe Nikolić.Prema njegovim rečima, rešenje je "progon" narkomana, barem sa javnih mesta, ali dodaje da bi se u tom slučaju odmah javila neka grupa za borbu protiv diskriminacije ili odbranu prava manjine, zbog čega takvo rešavanje problema "javnog drogiranja" pada u vodu."http://www.blic.rs/V...ntru-Novog-Sada

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JozoMujica

    9

  • Ariel

    9

  • Lezilebovich

    7

  • čekmeže

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbt Ravanelli sad sam došao ovo da okačim... Mada bi ovaj kriminolog ladno mogao na dnevnog tupana. Na stranu tipična dajdžest jalovost i plitkost samog teksta - novinar pozvao jednog kriminologa za komentar da ispuni normu u broju reči - ali pazi ti ovog brava i njegovo non-rešenje. Pa još odmah prizna da to nije rešenje, ali iz svih pogrešnih razloga, odmah skreće priču na "grupe za borbu protiv diskriminacije", kao, ako je iko gori od narkomana to su ti što se bore protiv diskriminacije, jeltakotakoje ... Pa serem ti se u zvanje i brišem dupe tvojom diplomom, gnome. Dum iz apon as, indid, s ovakvim stručnjacima.

Link to comment
Jbt Ravanelli sad sam došao ovo da okačim... Mada bi ovaj kriminolog ladno mogao na dnevnog tupana. Na stranu tipična dajdžest jalovost i plitkost samog teksta - novinar pozvao jednog kriminologa za komentar da ispuni normu u broju reči - ali pazi ti ovog brava i njegovo non-rešenje. Pa još odmah prizna da to nije rešenje, ali iz svih pogrešnih razloga, odmah skreće priču na "grupe za borbu protiv diskriminacije", kao, ako je iko gori od narkomana to su ti što se bore protiv diskriminacije, jeltakotakoje ... Pa serem ti se u zvanje i brišem dupe tvojom diplomom, gnome. Dum iz apon as, indid, s ovakvim stručnjacima.
Moron
Link to comment

mislim da je bilo vec na forumu, ali posto sam upravo dobio na postu, evo jedan razlog zasto ne treba legalizovati narkotikeRussian regional narcotics commissioner reporting on the amounts of illegal substances that were seized and destroyed (you do not need to speak Russian)edit: link

Edited by banecare1
Link to comment
mislim da je bilo vec na forumu, ali posto sam upravo dobio na postu, evo jedan razlog zasto ne treba legalizovati narkotike
Narkotike ne treba legalizovati, ovo je topik o vutri. Gandži. Biljci.
Link to comment
Narkotike ne treba legalizovati, ovo je topik o vutri. Gandži. Biljci.
ma dobro, ja to samo kao propratni komentar, ne ucestvujem u raspravi, nego trebao mi prikladan topik za video. dok ne dirate alkohol sve varijante mi odgovaraju
Link to comment
ovaj gotivac je garant neki lerdi narkotika :(
Naopako, pa njima bi najmanje odgovarala legalizacija. Em ne bi prodavali, em ne bi mogli da izgovore čuvenu rečenicu klincu koji je došao da kupi paket vutre pred grad - "trenutno nema, ali ima nešto bolje, da probaš".
Oprezno... alkohol je (po nekima) takodje narkotik.
Iako volim ponekad da popijem, menjao bih legalizaciju za prohibiciju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...