Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

E, to, on obznani mentalni izbljuvak od koga poslušnici prave liciderska srca, centrira događaj, ni po čemu drugom poseban, koji se nadalje medijski razvlači do poslednje mrvice ili, ako tako bude zapoveđeno, naglo povuče iz opticaja. Ne važi za sve situacije, naravno, ali mislim da se u konkretnom slučaju radi baš o tome. 

Edited by Notorious
Link to comment

Upravo zato sto su gomila nesposobnjakovica i neukih budala ovo je toliko providno da boli.

 

Nemoj mi reci da je ovaj slucaj razvlacen po stampi godinu i jace tek onako? Po cemu je (tacno) toliko poseban? Pa jbt na kiosku sam najmanje dva puta procitao jos pre nekoliko meseci da ce ga uhapsiti u rijalitiju.

 

Bedno, jadno, glupo.

 

Provlačili su isto tako roditelje one dvojčice što su skupljani prilozi, Ognjenoviće, Ognjanoviće? Mesecima su bili na naslovnim stranama, te ovo, te ono, sad su se uhvatili druge priče, ali tako izgleda funkcionišu mediji kod nas, jednostavnije je reciklirati vesti od pre neki dan nego napisati nešto novo što ima neku vrednost.

Link to comment

nije baš uporedivo, jer ovaj čovek hrli u medije. a i nema nekih jasnih para, kao što je bilo kod ognjanovića.

 

da li je neko baš tako detaljno planirao da će ga ubaciti u rijaliti i time dodatno napumpati celu priču i onda izlazi da bi ga uhapsili. i svi to vozaju na naslovnicama.

Link to comment

nije baš uporedivo, jer ovaj čovek hrli u medije. a i nema nekih jasnih para, kao što je bilo kod ognjanovića.

 

da li je neko baš tako detaljno planirao da će ga ubaciti u rijaliti i time dodatno napumpati celu priču i onda izlazi da bi ga uhapsili. i svi to vozaju na naslovnicama.

 

Bez obzira što on hrli, bilo je gomila naslova tipa šta je izjavio ovaj komšija ili onaj komšija, šta je rekao neki policajac, pshiholog, rođak, drugarica, neočekivani obrt, itd.

Link to comment

Nemoj mi reci da je ovaj slucaj razvlacen po stampi godinu i jace tek onako? Po cemu je (tacno) toliko poseban? 

 

+1

 

Pazi koliko je bilo strašnijih i potresnijih ubistava, baš su ovo izabrali da im podiže tiraže. 

 

Čast Skrozzi, da se izdvojila iz gomile ćutača

Link to comment

+1

 

Pazi koliko je bilo strašnijih i potresnijih ubistava, baš su ovo izabrali da im podiže tiraže. 

 

Čast Skrozzi, da se izdvojila iz gomile ćutača

 

Ubio covek rodjeno dete(!!) i zenu pre par nedelja, i to je vec zaboravljeno.

 

 

Odlican tekst. Bukvalno sam to napisao par strana ranije, sa osvrtom na devojcicu.

Edited by Caligula
Link to comment

...nemoguce je da ovo silovanje ovim slucajem moze da traje u stampi vise od godinu dana jer je publici realno dosadilo vec posle dve nedelje....

 

Gresis, uzasno gresis. Ne bi verovao koliko se to cita klikce. 

Ni meni nije jasno kako je to moguce, ali analitika ne laze.

Link to comment

 

Bombaš Danijel L. iz Kraljeva koji je likvidiran posle neuspšenih pregovora sa policijom, uživo je prenosio dramu koja se odvijala sinoć u njegovoj kući.

 

Svakodnevno je objavljivao pretnje policiji i uz psovske i uvredljive poruke najavio da će im se osvetiti i da im nikada neće oprostiti što su ga "strpali" na robiju 10 godina!

 

Sinoć je ušao u kuću, u kojoj je bilo oko 10 ljudi, među kojima i jedna beba i krenuo da aktivira bombu, Policija ga je sprečila i upucala da bi sprečila krvoproliće.

 

1290731_danijel_ls.jpg

Edited by renne
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...