Jump to content
IGNORED

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

te cajne kolutice i zlata keks je moja baba dobijala kad joj dalji rodjaci dodju u posjetu :De, al kras sada ima neke mnogo dobre cajne keksove. stigao napredak.

Link to comment
filter 57
Ovde su tema slatkiši.Zato, sarajevski Marlboro.Kandit je pravio neke punjene čokoladice sa raznim ukusima. Nikad nisam voleo punjene čokolade ali tih se sećam...
Link to comment
nego, nesto mi nije jasno pa da pitam - je li ikad iko voleo one cajne kolutice? ja nisam upoznao ni jednu jedinu osobu u zivotu koja je to volela a retke su bile kuce u kojima ih nije bilo. cesto sam se pitao zasto...
ja voleo da ih močim u tursku kafu. jedino onda nisu lomili zube.
Link to comment
nego, nesto mi nije jasno pa da pitam - je li ikad iko voleo one cajne kolutice? ja nisam upoznao ni jednu jedinu osobu u zivotu koja je to volela a retke su bile kuce u kojima ih nije bilo. cesto sam se pitao zasto...
mislish na one klot kolutice brez ishta, sto se i sad prodaju na kilo po zdravim hranama? ja volela pa zaboravila :(
ja voleo da ih močim u tursku kafu. jedino onda nisu lomili zube.
da si ti probao ruski ekvivalent kolutica 'ubij bliznjeg svog', ne bi bio tako nemilosrdan :lol: Edited by thermal bug
Link to comment

e, ti klot kolutici, tvrdi k'o kamen, malo nakiseli ako se dobro secam... al da znate da mi je lakse kad znam da nisu uzalud pravljeni.

Ovde su tema slatkiši.Zato, sarajevski Marlboro.
i pecko pivo :s_a:
Link to comment
e, ti klot kolutici, tvrdi k'o kamen, malo nakiseli ako se dobro secam... al da znate da mi je lakse kad znam da nisu uzalud pravljeni.
bili mnogo bolji kolutić sendvič keksi - Moto Edited by Maistor
Link to comment
Bombone Jet - ukus ananasa, jagode, limuna... Cetvrtaste, ali sa zaobljenim uglovima.Bombone Rondomint - kanda je bila varijanta sa rupom i bez rupe.
joj.. visoki c, pa one tvrde duguljaste sa ukusom visnje, pa kiki, pa negro, pa bronhi, pa Mirko i Slavko.... zlatne kapi! ju kakav flesbek
Link to comment
e, ti klot kolutici, tvrdi k'o kamen, malo nakiseli ako se dobro secam... al da znate da mi je lakse kad znam da nisu uzalud pravljeni.
kako uzalud, pobogu. pa sta bi vojska jela za marendu? ili to ili taco, od milja zvan sundjer. sa dzemom, naravno. sa eurokremom je za metroseksualce. Edited by Grunf
Link to comment
Tigar ili tiger sladoled. Isto kao kapri, samo od pomorandže. Nikada ga neću zaboraviti... :(
:Hail: tigerseca li se neko (neko = morgana) sladoleda lisko? agrokombinat titograd. kao rumenko, samo jos gori. obozavala sam ga :wub:
Link to comment

Nikad zaboravljeni ni prežaljeni Ledolina desert (sad mi palo na pamet da je u tv reklami za isti nastupala tada vrlo mlada Nina Badrić). Stara skoro svaki dan donosila svom mlađem čedu s posla. Morala je. Jbt, nikad nisam zaboravila taj okus. :cry: Eh, da i Bazooka žvake. Zadnji put viđene negdi 91. :mellow:

Link to comment
:Hail: tigerseca li se neko (neko = morgana) sladoleda lisko? agrokombinat titograd. kao rumenko, samo jos gori. obozavala sam ga :wub:
sjecam se :De, bio je i jedan ledov kornet, burbon, mama mi nije dala da ga kupujem pa sam morala krisom
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...