Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

Može uz biftek i pečeni mini (čeri) paradajz: 10-15 min u rerni na umerenoj vatri, dok ne otpusti sokove, u maslinovom ulju, začinjen sa manje soli i malo više bibera. Ko voli može da dodaje i origano, ili slično. 

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, Tihajeza said:

Šta poslužiti za ručak uz biftek?

Pitam za Walla.

ja imam dve kombinacije koje volim uz biftek - pecen krompir, bernez sos, zelena salata ili pire, biber sos i opet zelena salata.  krompir uz bernez sos - uzmem oveci krompir pa ga isecem na kriske, ne pretanko, posolim, pouljim i u vrucu rernu dok ne porumene. uz biber sos volim pire, biber sos je dosta kremast pa mi je idealan i za biftek i za pire. zelena salata da osvezi i to je to. 

Link to comment
  • 6 months later...

Žena donela teglicu stabljika limunove trave i klica king pasulja.

Jel ima neko predlog šta sa time da se radi? Meni na pamet samo pada u salatu i u neki stir fry

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
29 minutes ago, *edited by mod said:

Žena donela teglicu stabljika limunove trave i klica king pasulja.

Jel ima neko predlog šta sa time da se radi? Meni na pamet samo pada u salatu i u neki stir fry

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

 

To iz lidla?

Mislim da na limunovoj travi pise da se ne jede, cisto obrati paznju.

Edited by Vapad
Link to comment

mislim da ide dobro uz meso npr. uz ribu, klasični pile-limun kombo ili s jagnjetinom

može i u razne marinade (rebarca, krilca i sl.), supe, pečeni krompir, kari...

od slatkog - voćni sorbei, limunade i ostala osvežavajuća pića su mi prvi na pameti

 

(nažalost, ni limunovu travu ne podnosim, bude mi muka od nje ko od veštačkih zaslađivača)

Link to comment

Jeste iz Lidla, sad tek vidim šta piše tj da se skloni pre konzumiranja, pa mi je još manje jasno.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Video sam to u Lidlu. Hteo sam da uzmem, ali skapirao sam da bih bacio 80% sadrzaja. Obrati paznju na rok  nakon sto otvoris teglu. 

Link to comment
  • 8 months later...

ljudi, jel mogu sa slozim gibanicu vecers, a sutra da je pecem... ja stavim malo kisele vode i malo sode bikarbone, pa ne znam jel to ''radi'' i kada prenoci u frizideru slozeno? ili da ujutro sve zbuckam u slozim? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...