Jump to content
IGNORED

Americana


yolo

Recommended Posts

nemoj att to imam ja, cim zadjem medju brda gubim signal.

uzmi verizon

 

sad me kopka... u koju to divljinu ides?

Edited by mustang
Link to comment

koji se kače na network koji ima dobru pokrivenost u divljini? i koja je to mreža u California/Nevada kraju: AT&T, Verizon, nešto treće?

 

Drugar iz Nevade se kune u T-mobile.

 

jetleg ima da te drzi dok ne odes. mnogo je 9 sati razlike, meni treba oko 2-3 nedelje

 

Za EU-US (flying westbound)??

 

Link to comment

Grand Canyon, Death Valley, Yosemite..

 

i možda Inglewood :fantom:

sto inglewood? jeste mesano crno i meksosi, cesto idem tamo i skroz mi je okej.

grand canon je dosadan cak i iz helihoptera. to sve mozes i na slikama da vidis.

 

bolje idi do lake tahoe. nestvarno je ili do seqoia trees ako je park otvoren

 

a ako bi izasao negde a u SM, Bungalow je lepo mesto sada idi ranije da ne cekas red

 

i ja sam cula da je tmobile dobar

 

jms ja gde god da odem imam jetleg :) kilober :)

Edited by mustang
Link to comment
  • 3 months later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

isao do potkovice?

 

moras u primm outlet da svratis :) miki donovan je tu pravio sranja:)

 

vegas- poseti fremont ulicu / las vegas blvd ..otvorise svasta nesto

 

koliko ostajes? hoces detaljnije vegas?one lampe na ulazu u vegas sa i-15 radila neka firma iz srbije. na solarno

Link to comment

isao do potkovice?

 

moras u primm outlet da svratis :) miki donovan je tu pravio sranja:)

 

vegas- poseti fremont ulicu / las vegas blvd ..otvorise svasta nesto

 

koliko ostajes? hoces detaljnije vegas?one lampe na ulazu u vegas sa i-15 radila neka firma iz srbije. na solarno

Vec sam se vratio u LA, bili smo samo dva nocenja. Nismo isli do potkovice, ali samo bili do Fremont ulice i sinoc smo isli do Princa na klopu. Svratili i do Derbija ali je tamo ulaz bio 40 dolara jer je bio koncert Adila :D tako da nismo usli. Mi smo isli na neku turu busom sa kinezima iz LA, ludilo :D. Sto se tice outleta svratili smo do nekog na povratku koji je blize LA i pokuvali nesto na brzinu posto smo imali samo dva sata vremena.

Link to comment

uber za prevoz a ako jos jeftinije hoces da prodjes a imas vremena uber pool. ima oznaku na lax gde je uber spot za pick up. mozes ti ishuttlom do nekog rentacar pa da odatle zoves uber da ti bude jeftinije (naplacuje se neka taksa za aerodrom)

 

uberova konkurencija je lyft. mozes i njih da probas. aplikacija ti je neohphodna na telefonu za oba

Meni Uber sa srpskom karticom nije radio ali lyft jeste i skroz su OK. Ima neka promocija gde dobijes 5 dolara popusta na prve tri voznje. Zanimljivo da kad si u Vegasu skinu ti 15 dolara kao depozit za slucaj da si prokockao sve pare sa kartice pa hoces da se slepas za dz voznju. Ja koristio dva puta u LA i nista mi nisu skinuli dok nisam zavrsio sa voznjom a u Vegasu su mi oba puta skinuli po 15 dolara pa kasnije vratili.

Link to comment
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
On ‎12‎/‎20‎/‎2017 at 12:46 PM, Bir Adim Öte said:

California (Orange County), krajem januara, desetak dana.

Sta videti, sta jok?

Imacu rent-a-car, pa planiram da overim LA i ... ne znam sta jos. 

 

San Diego i La Jolla su interesantni, a i skok u Tijuana, MX nije los ako si vec u San Diegu.  Kod LA je Santa Monica, Malibu, Manhattan Beach.

 

Ako imas vise vremena, onda Yosemite, ili obalom do Big Sur ili sve do San Francica, pa onda Napa Valley.

 

Mustang i Host bi trebalo da znaju bolje.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...