Jump to content
IGNORED

España 2017/18


Cane Vukic Prebranac

  

27 members have voted

  1. 1. Кампеонес кампеонес оле оле оле?

    • Реал Мадрид
      8
    • Барселона
      7
    • Атлетико Мадрид
      6
    • неко четврти LOL
      6


Recommended Posts

Martial je dosao u pogresan klub kod pogresnog trenera. IMO, mnogo je bolji nego sto je to do sada pokazao a trebalo bi da je jeftiniji od svih drugih koji se pominju. Barsi ionako vise treba neko u sredini da mogu da pariraju Modricu i Kroosu.

Link to comment
  • Replies 950
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    148

  • MiddleClass

    105

  • levi

    49

  • 189-

    47

Top Posters In This Topic

Posted Images

Martial je dosao u pogresan klub kod pogresnog trenera. IMO, mnogo je bolji nego sto je to do sada pokazao a trebalo bi da je jeftiniji od svih drugih koji se pominju. Barsi ionako vise treba neko u sredini da mogu da pariraju Modricu i Kroosu.

 

Stekao sam i ja sličan utisak, samo mislim da ni Barselona nema vremena za razvoj, treba im formiran igrač da iskoriste Suareza i Mesija još 2-3 sezone ili koliko već mogu iz njih da izvuku. Sumnjam da bi i njega jeftino dobili s obzirom na trenutno finansijsko stanje PL klubova.

Link to comment

Moguce da ga ja precenjujem ili potcenjujem Griezmanna ali mislim da bi se on bolje uklopio sa Messijem i Suarezom jer bi imao gomile mogucnosti za 1-na-1 bez sidrasa koji bi mu skracivao prostor a pri tom ne bi pizdeo da bude u senci Suareza i Messija kao sto bi to mozda bio slucaj sa nekim vecim imenom. Sa druge strane, mislim da bi ga se Mou lako odrekao za slicne pare za koje su ga dobili ako bi mu to pomoglo u dovodjenju Balea.

 

Slicno mislim i za Borusijinog Dembelea ali njega izgleda ne pustaju.

Link to comment

Ostala 100M, nije menjana koliko znam. Jasno je da nema šanse ATM da se složi, pritom je Grizman navodno i produžio ugovor da bi im pomogao da premoste zabranu, vukla se priča celo proleće da je njegov transfer u Junajted skoro gotov.

 

On je nešto spominjao (ako je to tačno uopšte naravno) da bi preferirao da ostane u Španiji ali pređe u klub koji je konkurentniji, cenim da mu je ovo zadnji voz. U Realu je Ronaldo starter, Benzema je takođe starter dok god ovaj bude insistirao da igra sa njim, Bejl? Ako dođe Mbape nema mesta. Barselona sa ovom trojicom tek nema nikakvog smisla, ali eventualnim Nejmarovim odlaskom se otvara prostor...

 

griezmanna vidim u unitedu sledeceg leta. ako ne onda mozda ostane u atleticu. ostali klubovi ga ili ne mogu priustiti ili on nece da ode drugde.

 

mislim da bi dembele bio dobra zamena za neymara, ali i on je dosta mlad jos.

 

mbappe bi isto bio dobar izbor, kad bi on zeleo u barcelonu umesto u real.

Link to comment

griezmanna vidim u unitedu sledeceg leta. ako ne onda mozda ostane u atleticu. ostali klubovi ga ili ne mogu priustiti ili on nece da ode drugde.

 

mislim da bi dembele bio dobra zamena za neymara, ali i on je dosta mlad jos.

 

mbappe bi isto bio dobar izbor, kad bi on zeleo u barcelonu umesto u real.

 

Ključni problem je što ja nemam blagu predstavu kako Valverde misli da postavlja tim, uopšte nisam ispratio ovaj pripremni period. Grizmana sam izvukao iz malog mozga kad sam razmišljao koga mogu da dovedu kao zamenu u pozicionom smislu (dešnjak, a da može da igra na levoj strani) posle napisa čovek gore da se vuku neke glasine. Rešiće se to sve uskoro, jedino što sam siguran je da Grizman kad je planirao šta da radi proletos (ide u UTD, ne ide, produžuje ugovor itd.) Barselona mu nije padala na pamet iz očiglednih razloga. Ta opcija se sad otvorila pa ćemo videti šta će dalje biti. 

Link to comment

Lol, kakvi bednici, kako ce se zvati ovo - referee coalition? Lepo je kada se ritaju malo oni koji su ovakve stvari radili drugima milion puta.

 

 

Uzmi im sve, borise  :jerry:

Link to comment

Ključni problem je što ja nemam blagu predstavu kako Valverde misli da postavlja tim, uopšte nisam ispratio ovaj pripremni period. Grizmana sam izvukao iz malog mozga kad sam razmišljao koga mogu da dovedu kao zamenu u pozicionom smislu (dešnjak, a da može da igra na levoj strani) posle napisa čovek gore da se vuku neke glasine. Rešiće se to sve uskoro, jedino što sam siguran je da Grizman kad je planirao šta da radi proletos (ide u UTD, ne ide, produžuje ugovor itd.) Barselona mu nije padala na pamet iz očiglednih razloga. Ta opcija se sad otvorila pa ćemo videti šta će dalje biti. 

 

da, griezmann je ostao zbog bana, da nije bilo toga, otisao bi u united. 

 

btw, atletico jos uvek nije kupio costu, valjda se i milan sada umesao u pricu. voleo bih da predje tamo, cisto zbog meazze.

Link to comment

PSG/Qatar ce sada placati 190M€ poreza godisnje. Do sada je placao 170M€.

 

blogo makronu. sta bi alek dao za ovakve poreske obveznike. bilo bi tu dosta kajmaka za sve stranacke kadrove. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...