Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

U kom smislu istorijska?Zvezda igra moze da se podvede pod rec fudbal. 

 U onom smislu koji je, na primer, bila generacija koju je vodio Miljanic.  Nov stil igre, pobednicki i dominirajuci.  Ovo sto ove sezone gledamo na Zvezdinim utakmicama konacno moze da se nazove fudbalom posle vise od decenije anti-fudbala ili fudbala u pukusaju. 

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakvo iskusno navlacenje Cockya za Zvezdu... potpuno bespotrebno, ne bi me cudilo da njegov mentor ima tu umesane prste...

Šta sve neće da urade, samo da napakoste...

Edited by *edited by mod
Link to comment

Na 13 utakmica ove jeseni decko je dao 30 golova u prvoj omladinskoj ligi... jes da nije neki reper ta liga, ali cifre su bas impozantne...

Edited by adasevic
Link to comment

Izvin'te na smetnji, al kako neko ko ima 17-18 godina moze da studira bilo sta, sem ako nije preskakao razrede u osnovnoj i srednjoj skoli?

Ha, ha,... Ma to je mali, nebitan detalj. Krugovi bliski Omladinskoj skoli valjda bolje znaju.   

Edited by Dimitrije
Link to comment

Izvin'te na smetnji, al kako neko ko ima 17-18 godina moze da studira bilo sta, sem ako nije preskakao razrede u osnovnoj i srednjoj skoli?

Ти на факс тешко да си ишао, јер би ти било познато ако у први разред кренеш са шест година, и не идеш у војску, са јесени године у којој пуниш 18 идеш редовно на факс без да прескачеш разреде. Јовељић је 1999-то годиште.

Link to comment

Ти на факс тешко да си ишао, јер би ти било познато ако у први разред кренеш са шест година, и не идеш у војску, са јесени године у којој пуниш 18 идеш редовно на факс без да прескачеш разреде. Јовељић је 1999-то годиште.

Cuj stari, neznam ti ja to, mene iz treceg puta primili u osnovnu. A pored fakulteta stalno prolazim dok praznim kontejnere.

 

Nego sta kazu tvoji izvori. Jel mali dobar student? Ide redovno na predavanja? Ima sve petice?

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...