Jump to content
IGNORED

FK Čukarički


levi

Recommended Posts

  • Replies 481
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • levi

    66

  • Apollo Creed

    46

  • Ted

    29

  • Nikodije

    19

Top Posters In This Topic

ciganska filijala.inače, opasni govnari, uvek sam išao na ČU-PFC dok su još bili u prvoj ligi, uvek su raspaljivali cenu karte na 500 dinara. mrša iz nekog razloga posedujem i njihov dres, admiral iz 90-tih, baš je lep

Link to comment

Gledao sam vise puta Radnicki KG. Sa tribine baraz za ulazak u Prvu ligu 1998.g, a bio i na drvenariji. Uvek su nas dobijali. Ako su iole normalne gazde bice mi draho sa nesto naprave

Link to comment

sa ponosom su nas šutnuli na SZD....uprava napolje!!!! a jedan od moderatora je "naš".mi Brđani moramo se organizovati i kolektivno posetiti naš renovirani lokalni stadion te dokazati (i fotodokumentacijom) da je u pitanju ozbiljan privatni klub koji pre zaslužuje da bude pinovan sa večitima nego da bude gurnut u ovaj zapećak. svi kukaju da se uvede red u fudbal, i kad se takav klub pojavi šutnu ga na SZD. Tuga :(garantujem da bi Čuka pregazila Širak ili onaj IBM Vestmajami

Edited by Ted
Link to comment

Vaskrsnuće valjda jednom i novobeogradski Radnički, popularni majstori sa Dunava, pa da karrrrrrramo ove brdsko planinske privatne prćije, koje su bile po zonama dok smo mi igrali saveznu ligu bivše Jugoslavije, a čak i finale kupa SFRJ.

Edited by Nikodije
Link to comment

ok, sto ste se salili- salili. sacemo da pocnemo da teramo sa naseg™ topika :mad: nek smo i na SZD ali da se zna sta je nase!sve u duhu nase najpoznatije- ko ne voli Cukaricki dobice po picki :s_w:

Link to comment
ciganska filijala.inače, opasni govnari, uvek sam išao na ČU-PFC dok su još bili u prvoj ligi, uvek su raspaljivali cenu karte na 500 dinara. mrš
+iljadu.meni je fk čukarički uz čumićevo sokače i puma disk patike jedna od prvih asocijacija na vreme kad je sve otišlo u kurac. mada, pošten ću biti, radovao sam se tituli kralja strelaca voje budimirovića.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...