Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Da si ga gledao bar 1 jedanput.Decko igra neverovatno jednostavno.
Ma ne, ja verovatno ne gledam fudbal nikada nego iz chiste dosade piskaram po forumu...i naleteh na ovu temu...pa ko velim...Da nije mozda bolji igrach od npr. Fabregasa? Ili Mesija? Ili Pirla? Hajde, prosvetli me. :thumbsup:
Link to comment
Ma ne, ja verovatno ne gledam fudbal nikada nego iz chiste dosade piskaram po forumu...i naleteh na ovu temu...pa ko velim...Da nije mozda bolji igrach od npr. Fabregasa? Ili Mesija? Ili Pirla? Hajde, prosvetli me. :thumbsup:
Naravno da je bolji. Bože svašta, kakvo pitanje.
Link to comment

da, nije bolji od messija, fabragasa i pirla, i ne vrijedi 30 miliona, ali je bolji od milijasa i ekipe u svakom slucaju, i jednostavno - sasvim solidan igrac na evropskom nivou

Link to comment
da, nije bolji od messija, fabragasa i pirla, i ne vrijedi 30 miliona, ali je bolji od milijasa i ekipe u svakom slucaju, i jednostavno - sasvim solidan igrac na evropskom nivou
Nije bolji od MIlijasa angry.png
Link to comment

Taj Modrić ne može ni da pretrči koliko Milijaš može da popije, pa onda tako pijan da deli lopte, to ko koliko nudi za njega, to je irelevantno, jer iz nekog razloga koji nema veze sa kvalitetom igrači iz HNL se bolje prodaju...

Link to comment
Ma ne, ja verovatno ne gledam fudbal nikada nego iz chiste dosade piskaram po forumu...i naleteh na ovu temu...pa ko velim...Da nije mozda bolji igrach od npr. Fabregasa? Ili Mesija? Ili Pirla? Hajde, prosvetli me. :thumbsup:
A ja mislio da se samo Filipenko proserava... :lol: Uglavnom, čestitke henriku larssonu, ovi njegovi osigurali drugi krug.
Link to comment
Taj Modrić ne može ni da pretrči koliko Milijaš može da popije, pa onda tako pijan da deli lopte, to ko koliko nudi za njega, to je irelevantno, jer iz nekog razloga koji nema veze sa kvalitetom igrači iz HNL se bolje prodaju...
Da, sram da bude Manchester City, Portsmouth i Nersenal što su kupovali Ćorluku, Kranjčara i Eduarda, a kad su igrali protiv mladih SCG nigdje ih nije bilo! angry.png
Link to comment

Ne vidim zašto bi to bio kiks (remi protiv Basela svakako jest iako je Dinamo razvalio švicarce igrom). Ako Valencia koja ima :Hail: ispada od Rosenborga, zašto Dinamo ne bi mogao izgubiti kod Branna koji je tog Rosenborga ostavio na -15 u prvenstvu i ima pola norveške reprezentacije? :P

Link to comment
Da, sram da bude Manchester City, Portsmouth i Nersenal što su kupovali Ćorluku, Kranjčara i Eduarda, a kad su igrali protiv mladih SCG nigdje ih nije bilo! angry.png
Ne govorim o boljoj prodaji u smislu klubova gde odlaze... nego po pitanju cene koje postizu za transfere... Ne znam za Corluku, ali Eduardo Dudu za 15 miliona... ono preterano je... a jos je neko napisao da za Modrica daju 30 miliona... aloooo 30 miliona... a upravo to sam ja komentarisao da iz nekog razloga koji nije pitanje kvaliteta, vi uzimate vece pare za igrace istog kvaliteta... verovatno imate bolje menadzere, direktore klubova, i sta ti ja znam... A Crnogor Jovetic, nece da ode za velike pare, jer igra u MSL, a kazu ljudi da je kvalitetan...Inace, niko ne spori da su Duda da Silva, i Luka Modric pristojni igraci...
Link to comment

nego zasto govno™ ne kaznjava hrvate?vec unazad nekoliko godina i na polju repke i na polju kluba redovno na svakoj utakmici ubacuju baklje na teren...a nama koji, ne secam se kad je smo poslednji put upalili baklju, samo lepe kazne i prete izbacivanjem kako kluba tako i repke...ili govno i dalje milsi da je hrvataska u nasem domenu, pa zato nama lepe i njohova sranje™ :unsure:

Edited by t-mac
Link to comment
nego zasto govno ne kaznjava hrvate?vec unazad nekoliko godina i na polju repke i na polju kluba redovno na svakoj utakmici ubacuju baklje na teren...a nama koji, ne secam se kad je smo poslednji put upalili baklju, samo lepe kazne i prete izbacivanjem kako kluba tako i repke...ili govno i dalje milsi da je hrvataska u nasem domenu, pa zato nama lepe i njohova sranje :unsure:
Sta??? Hrvati bacali baklje??? E onda ce Partizan i sledece godine biti banovan iz EURO kupova...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...