Jump to content
IGNORED

Žiga


harper

Recommended Posts

Je li, Filipenko, jesam li ja spavao na casu ili mi se ucinilo da je Zigic sa sedam golova nas prvi strelac u kvalifikacijama. Nisam siguran pa pitam.

Edited by 8-walker
Link to comment
Je li, Filipenko, jesam li ja spavao na casu ili mi se ucinilo da je Zigic sa sedam golova nas prvi strelac u kvalifikacijama. Nisam siguran pa pitam.
U pravu si. Lazović je drugi sa 4, a Janković treći sa 3. Dao je 3 gola 1 Azerbejdžanu, očigledno da se specijalizovao za Azere :)
Link to comment
yes it does :D a pored toga sto je nas prvi strelac, drzi i visoko 5 mesto u celim kvalifikacijama... 1 je :Hail:
Ne bih delio tvoje oduševljenje. Od tih 7 golova 3 je dao Azerima, 1 Kazahstanu, 1 Jermenima (u 92. min., na 2:0), 1 Poljskoj (kada smo izgubili prolaz na EP) i 1 Belgiji (to je jedini gol, ekipi iz prvih 5 u qual, ne uzimajući u obzir Poljake)...
Link to comment
Ne bih delio tvoje oduševljenje. Od tih 7 golova 3 je dao Azerima, 1 Kazahstanu, 1 Jermenima (u 92. min., na 2:0), 1 Poljskoj (kada smo izgubili prolaz na EP) i 1 Belgiji (to je jedini gol, ekipi iz prvih 5 u qual, ne uzimajući u obzir Poljake)...
Ako cemo cepati dlaku nacetvoro onda bi valjalo dodati da su protiv istih tih ekipa igrali i drugi nasi igraci. 1 Marko Pantelic ni tim velesilama nije uspeo da ubaci nijedan..Drugo, ne shvatam u cemu je problem sa golom koji je postignut u 92. minutu. On se ne broji ili sta?
Link to comment
Ako cemo cepati dlaku nacetvoro onda bi valjalo dodati da su protiv istih tih ekipa igrali i drugi nasi igraci. 1 Marko Pantelic ni tim velesilama nije uspeo da ubaci nijedan..Drugo, ne shvatam u cemu je problem sa golom koji je postignut u 92. minutu. On se ne broji ili sta?
Broji se, naravno. Jedino što nije ništa odlučio. Kao ni većina golova ovog ubice Azera...
Link to comment
Broji se, naravno. Jedino što nije ništa odlučio. Kao ni većina golova ovog ubice Azera...
E, jebi ga. Hoces da kazes da centarfor ne mora da se trudi da daje golove ako je utakmica vec odlucena. Sumnjam da bi se neki od vrhunskih strelaca slozio sa tobom. Poenta je valjda da ga munes kad god imas priliku.Da ne bude zabune, mislim da je odigrao ove kvalifikacije kriminalno, mnogo losije nego one sa Petkovicem kada je dao neuporedivo manje golova i kada je mnogo veci pritisak na Petkovica bio da mora da igra. Ali, jeste dao sedam golova. Moze nekome da se ne svidja kome ih je dao i u kojim trenucima na utakmicama, to je sasvim druga prica. Ta prica ima i drugo lice, a ono se sastoji iz male analize toga protiv koga smo sve gubili bodove i sta nas je postedelo nerviranja oko novog debakla na EP. Mi u ovim kvalifikacijama nicim nismo dokazali da imamo pravo da potcenjujemo bilo koga.
Link to comment

Koliko sam shvatio Zigic ce igrati i na ovoj zaostaloj protiv Kazahstana... znaci, jos golova u mrezi protivnika :s_d:edit: dobro sam shvatio ^^

Edited by Takeshi
Link to comment
E, jebi ga. Hoces da kazes da centarfor ne mora da se trudi da daje golove ako je utakmica vec odlucena. Sumnjam da bi se neki od vrhunskih strelaca slozio sa tobom. Poenta je valjda da ga munes kad god imas priliku.
Ništa slično nisam pokušavao da kažem. I sam volim kada se igra do kraja. Statistika je kao bikini™, ali kaže da je on dao samo jedan gol reprezentacijama koje su nam bili direktni konkurenti za plasman na EP. Kao ilustraciju, mogu navesti podatak, da kada bi u nekom hipotetičkom slučaju poništavanja svih žiginih golova, mi bi izgubili samo 5 bodova.
Da ne bude zabune, mislim da je odigrao ove kvalifikacije kriminalno, mnogo losije nego one sa Petkovicem kada je dao neuporedivo manje golova i kada je mnogo veci pritisak na Petkovica bio da mora da igra. Ali, jeste dao sedam golova. Moze nekome da se ne svidja kome ih je dao i u kojim trenucima na utakmicama, to je sasvim druga prica. Ta prica ima i drugo lice, a ono se sastoji iz male analize toga protiv koga smo sve gubili bodove i sta nas je postedelo nerviranja oko novog debakla na EP. Mi u ovim kvalifikacijama nicim nismo dokazali da imamo pravo da potcenjujemo bilo koga.
To je u redu. Mislim da više nikada nećemo moći (smeti) da potcenjujemo bilo koje timove.
Link to comment
Koliko sam shvatio Zigic ce igrati i na ovoj zaostaloj protiv Kazahstana... znaci, jos golova u mrezi protivnika :s_d: edit: dobro sam shvatio ^^
upravo sam to pomislio. ako da kazahstancima jos sedam golova, bice prvi strelac kvalifikacija.@teacher"...and you want to be my latex sales manager."
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...