Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Ubr, posebnu pažnju moramo obratiti na lokaciju nefterpartija, budući da je 1 Oožice prevazišlo sve granice domaćinskog poslovanja tako što je u nepuna dva meseca dupliralo cene svojih mesnatih specijaliteta te 10 ćevapa na lookoo - koji čine esenciju ovog okupljanja - sada koštaju nebnormalnih 550 dinara.
Ne kapiram o čemu pričaš. Pošto je zelena salata sa par kapi limuna?
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako je potreban jedan "svestran" igrač, koji može da se snađe na više pozicija u timu, tu sam. Za početak bih se prijavio za radno mesto golkipera, čisto dok ne ispipam kvalitete i brzinu ostalih parapsihopatologa, pa se možda odvažim i da krenem ka napred tjekom manifestacije.

Edited by ducca
Link to comment
Ne kapiram o čemu pričaš. Pošto je zelena salata sa par kapi limuna?
Kako im se cene kreću u poslednje vreme, kapiram da je oko 280 dinara (bez PDV). A parče lepinje koje dobiješ uz tu salatoo ima da platiš barem još 50.
Link to comment

Ja koliko se secam, jos 1 prosle sezone su umeli hleb da naplate 450 din bese ?! Ne znam koliko bese parcicaedit: da li sam pomenuo da cu prva 23 fudbala da provedem medj' stativama dok ne dodjem do "zeljene forme" kako bih mogao da se ne vracam nazad nikad ?!

Edited by 8-walker
Link to comment

Ok, mali rezime postignutog u smislu broja vrbovanih ljudi u sektu ffa u prvih sedam sati funkcionisanja ovog obnovljenog topika: 1. henrik larsson 2. harper lee 3. The BigFlegma 4. lebron 5. Venom 6. Goranz 7. adasevic 8. smorenko 9. Brazilac (correct me if i'm wrong)10. 8-walker (sa fotoaparatom)11. 1 beowl12. Filipenko13. ducca14. Ivo Petović (eventualno, kasnije u sezoni)Iz stare postave očekuju se još kum spasoje, madball, nebojsapetkovic (ako reši problem dvojne registracije), možda još neko koga sam trenutno zaboravio. Naravno, FF prosto vapi za novim imenima i zvezdama, pa je svaka nova prijava više nego dobrodošla. Ako se rukiji ne pokažu adekvatno, postoji već oproban sistem njihovog slanja u NBDL ligu forumskog fudbala, uvežban u nekoliko navrata tokom prve sezone.edit: Larko, ne budi DBovac, đido na PPP fudbal.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Ko je Milijas .. podseti me
e na prvom FF ces da vidis ko je :) jedan stari ISKUSNI znalac fudbalske igre koji se ponovio u Zvezdinom shopu pa je postao Milijas :)A i na odusevljenje svih vas vrlo verovatno cu se i ja pojaviti u bojama omiljenog mi dresa :)
Link to comment
9. Brazilac (correct me if i'm wrong)
Ma ne gresis, samo su moja (ne)redovnost i fudbalsko (ne)znanje na proslosezonskom nivou... :) Gde se planira 1 3. poluvreme, posto je OOzice izgleda postalo deplasirano...P.S. Zvao neko cilidesice? :rolleyes:
Link to comment
Tjah, hteo sam da prijavim 1 pppolivalentnog golmana (spremnog da brani za bilo koji tim), al vidim da imate dovoljno lenjivaca.
Ne veruj u svaku najavu. Golman se postaje tek zvaničnom potvrdom 1 učešća na sledećem fudbalu.
Link to comment
Tjah, hteo sam da prijavim 1 pppolivalentnog golmana (spremnog da brani za bilo koji tim), al vidim da imate dovoljno lenjivaca.
samo ti dodji, lako ce da se izglasa postojanje dva golmana :) pogotovu ako se jave sva pusacka pluca :)
Link to comment

Hebale vas cilidesice ... nije vam ovo 1 prvi forumski basket. Valjda se na 1 ff dolazi zbog radi druzenja i zajednickog umiranja na terenu i umiranja u holesterolu van njega, a ne zbog prilike da se pokaze 1 oznojeno zmijsko telo pred 1 cilidesicama.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...