Jump to content
IGNORED

The Vikings


Geo

Recommended Posts

Vikingos-Ritos-de-Iniciaci%C3%B3n.jpg

 

Putesestvije™ nordijskog mitoloskog(istorijskog?) junaka Ragnar Lothbroka, sa zanimljivim prilkazom nordijske mitologije i kulture .

Trenutno u toku sesta epizoda treceg serijala...

 

p.s. Meni cela ova prica super zanimljiva i ako ima dosta materijala za kritiku (prevashodno u izboru nekih glumaca)

Edited by Geo
Link to comment

Prvi serijal ide subotom i nedeljom, na HRT1, oko 21h, odgledao sam prve 4 epizode, a onda sam proslog vikenda propustio jbg. Mislim da cu kupiti™ sve, cim nadjem vremena da gledam.

 

Ne deluje lose, Gabriel Byrne gostuje u prvoj sezoni.

Link to comment

Prvi serijal ide subotom i nedeljom, na HRT1, oko 21h, odgledao sam prve 4 epizode, a onda sam proslog vikenda propustio jbg. Mislim da cu kupiti™ sve, cim nadjem vremena da gledam.

 

Ne deluje lose, Gabriel Byrne gostuje u prvoj sezoni.

Ima ozbiljnu ulogu u prvoj sezoni, odlicno je odradio posao! Druga sezona po meni najzanimljivija, mada i treca kako se blizi kraju sve bolja...

Edited by Geo
Link to comment

Mora da bude minimum i cetvrta sezona ako zele da zavrse ragnarovu pricu. Ja se sve nadam da ce nastaviti i sa dozivljajima njegovih sinova i da ce malo pazljivije birati glumce za iste (posebno za Ivara "bez kostju)"

 

имају такође и вебизоде athelstan's journals на јубиту

 

и што каже ајант треба склонити д

Treba stvarno  , sada ne mogu da izmenim ... 

 

p.s. Jel se seca neko iz zadnje epizode jednog detalja, koje ime je  kralj Ecbert dao Athelstanovom sinu ? Alferd ?

Edited by Geo
Link to comment

Slazem se, nema tu spletki, lik je cudak, fanatik ...

10653345_676055335832677_352765995005196

 

p.s. Ako je ime  Alfred, onda pucaju da je najveci anglosaksinski kralj iz srednjeg veka (Alfred veliki)  u stvari potomak bozijeg mucenika™...

Edited by Geo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...