Jump to content
IGNORED

España 2017/18


Cane Vukic Prebranac

  

27 members have voted

  1. 1. Кампеонес кампеонес оле оле оле?

    • Реал Мадрид
      8
    • Барселона
      7
    • Атлетико Мадрид
      6
    • неко четврти LOL
      6


Recommended Posts

  • Replies 950
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    148

  • MiddleClass

    105

  • levi

    49

  • 189-

    47

Top Posters In This Topic

Posted Images

Real je znatno manje efikasan od Barse dosad, muče se da daju gol, naročito kad treba razbiti bunkere.

Carvajal i Marcelo od prosle sezone tu fale. Rasire odbranu suparniku, otvore prostor Iscu i drustvu, to je bilo uzasno tesko za braniti.

Link to comment

Carvajal i Marcelo od prosle sezone tu fale. Rasire odbranu suparniku, otvore prostor Iscu i drustvu, to je bilo uzasno tesko za braniti.

 

To svakako, generalno su obojica prilično podcenjeni u smislu značaja koji imaju za igru Reala.

 

 

voli zidane da rotira igrace i itekako bi im puno pomoglo da imaju moratu u ekipi kada ne igraju svi najbolji igraci. doneo im je dosta bodova prosle sezone.

 

Lepo je to, ali je na duže staze apsolutno neodrživo da igrači kalibra Morate, Iska, i Rodrigeza prihvate da budu na klupi dve trećine vremena.

Link to comment

To svakako, generalno su obojica prilično podcenjeni u smislu značaja koji imaju za igru Reala.

 

 

Pa nije ovo tacno, Deco. Danilo je npr. dosao kao velika zvezda u Real, nije dugo trebalo da se vidi, ko je to ustvari. Marcelo je s druge strane, uz sve odbrambene nedostatke, dugo godina nezamenljiv. Ofanzivno je top igac. 

Licno mislim da bi Real samo morao da proda Bejla i kupi Levndovskog npr. i eventualno boljeg/viseg golmana. 

Link to comment

Pa nije ovo tacno, Deco. Danilo je npr. dosao kao velika zvezda u Real, nije dugo trebalo da se vidi, ko je to ustvari. Marcelo je s druge strane, uz sve odbrambene nedostatke, dugo godina nezamenljiv. Ofanzivno je top igac. 

Licno mislim da bi Real samo morao da proda Bejla i kupi Levndovskog npr. i eventualno boljeg/viseg golmana. 

 

Možda sam se pogrešno izrazio sa podcenjeni, Marselo npr. je bio njihov možda i najbolji igrač u CL kampanji, ali ne vredi, Ronaldo da X golova i samo se o tome priča. Pritom za te ofanzivne igrače imaju odlične zamene, a za bekove jok. Kad mesto Marsela igra bilo ko (npr. Naćo) oni deluju kao duplo gori tim, nema širine nikakve.

 

Dovođenje Danila je totalno van pameti bilo u svakom smislu, za to ne znam šta da kažem.

 

Od Levandovskog nema ništa dok god je Ronaldo tu. On evidentno preferira da nominalno igra sa leve strane, za takvu postavku Benzema je idealan.

Edited by Deco
Link to comment

Lepo je to, ali je na duže staze apsolutno neodrživo da igrači kalibra Morate, Iska, i Rodrigeza prihvate da budu na klupi dve trećine vremena.

 

pa dobro, to je ocigledno. mada, koliko zidane rotira i ne izgleda da tu ima jasne podele izmedju startera i igraca sa klupe. 

 

 

sto se tice marcela, mislim da je svima jasno da je on jedan od najvaznijih i najboljih igraca reala, tesko da ce se iko naci ko kaze suprotno.

Link to comment

pa dobro, to je ocigledno. mada, koliko zidane rotira i ne izgleda da tu ima jasne podele izmedju startera i igraca sa klupe. 

 

 

sto se tice marcela, mislim da je svima jasno da je on jedan od najvaznijih i najboljih igraca reala, tesko da ce se iko naci ko kaze suprotno.

 

Ali se uglavnom zna ko će da započne ključne utakmice. Prošle sezone mislim, Bejl se povredi negde mart-april. Uleti Isko, izdominira dve-tri utakmice brutalno, Bejl se oporavi, ajd ti lepo sine opet na klupu.

 

Za Marsela sam preterao očigledno, više mi je nekako bedak kako se ti odbrambeni igrači zapostavljaju uvek pa sam po inerciji uhvatio da guslam.

Edited by Deco
Link to comment

Betis za 7 min od 0:4 do 3:4 :lol: Ima vremena za jos jednom 4:4

 

edit. ipak 5:3 za Valensiju. Kakva luda tekma, Betis promasio penal na 0:2

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...