Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

naravno da je pošteno da tim na SP vodi ćelavi, ma šta ja ili neko drugi misio o njemu ili našoj igri. Ostvario je uspeh, plasirao se na prvenstvo, i treba odlučivati o mestu selektora nakon odigranog prvenstva.

AKo neko iz FSS-a stoji iza ove muljačine, i smene Muslina, onda smo zaslužili da prodjemo kao bosi po trnju, kao što prave jajare i zaslužuju.

To nam ne gine, kako god okrenes.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Pre sledećih kvalifikacija se igra Liga nacija, gde smo u grupi sa ovakvim reprezentacijama koje smo rutinirali u ovom ciklusu

 

Tako da ako hoće promociju u viši rang i eventualno plasman preko lige nacija, ostaviće Muslina. Ako je plan da tankujemo i da se spustimou šešir D, onda će ići na podmlađivanje reprezentacije i stručnog štaba

Link to comment

Podmladjivanje reprezentacije nije nesto sto mi mozemo ali ne moramo uciniti. To mora da sledi, zakon prirode.

 

Isto tako kao sto se fudbal menja, napreduje, a mi smo sa Muslinom takticki Italija iz 80tih. 

 

I zbog toga sam misljenja da buducnost repke nije i ne moze biti Muslin.  A za njegovu momentalnu smenu i pored uspeha ima argumenata isto kao za ostanak do kraja SP-a...

Edited by assignment
Link to comment

Podmladjivanje reprezentacije nije nesto sto mi mozemo ali ne moramo uciniti. To mora da sledi, zakon prirode.

 

Isto tako kao sto se fudbal menja, napreduje, a mi smo sa Muslinom takticki Italija iz 80tih. 

 

I zbog toga sam misljenja da buducnost repke nije i ne moze biti Muslin.  A za njegovu momentalnu smenu i pored uspeha ima argumenata isto kao za ostanak do kraja SP-a...

 

svi argumenti za smenu mukija padaju pred 1 kljucnim argumentom, odveo je reprstaciju u rusiju. i sada mu lepo treba dati sansu da se kao covek obruka u rusiji, makar toliko je zasluzio, pa ga onda smeniti, pa dovesti piksija sa kojim cemo igrati leprsavo i sigurno osvojiti ep 2020.

Link to comment

svi argumenti za smenu mukija padaju pred 1 kljucnim argumentom, odveo je reprstaciju u rusiju. i sada mu lepo treba dati sansu da se kao covek obruka u rusiji, makar toliko je zasluzio, pa ga onda smeniti, pa dovesti piksija sa kojim cemo igrati leprsavo i sigurno osvojiti ep 2020.

 

To i nije bas kljucni argument, da si rekao da nije fer ili moralno pa i ajde, ali boldovani deo ti nije na mestu jer se o tome uopste ne radi...

Edited by assignment
Link to comment

najjace mi je to uverenje da cemo mi nekom magijom smenom trenera naprasno da zaigramo neki atomski fudbal. kao sto smo ga izgleda igrali sa poslednjih 45 ili koliko vec selektora u zadnjih 20 godina. cuj, igramo neefikasno, a dali smo gol u svakoj utakmici u kvalifikacijama. ljudi stvarno zive u nekom dubokom ubedjenju da smo mi tu negde u rangu nemacke u fudbalu i da je ovo sto je muslin uradio sa jednom irelevantnom reprezentacijom sa jednim igracem iz top evropskih klubova ispod naseg renomea. 

Link to comment

To i nije bas kljucni argument, da si rekao da nije fer ili moralno pa i ajde, ali boldovani deo ti nije na mestu jer se o tome uopste ne radi...

 

pa ni "igramo ruzno" nije argument, kao da je srbija/srj/scg ikada igrala lepo. razliku samo cini da li je ta nasa "estetika ruznoce" uspela da ode na veliko takmicenje ili nije uspela. sada je uspela, stoga je prica o smeni potpuno nefer i nemoralna, eto ako hoces i te termine da uvedemo u upotrebu. sada kokeza umislio da srbija treba da se bori za titulu u rusiji, pa ce kao smena trenera pomoci da mi odjednom zaigramo ne znam sta, a 20 godina igramo ruzan fudbal, bez kreativnog igraca na sredini terena.

Edited by Nikodije
Link to comment

U proseku savez pogodi sa svakim petim selektorom, ugrubo. Ne znam na osnovu čega uverenje da će sada da pogode dva za redom

 

Kao kad lokatoru iz  kladže prođe jedan tiket posle godinu dana, i on odma  počne da računa šta će sa parama kad mu sutra prođe još jedan

Link to comment

pa ako pitas kokezu on izgleda misli da je i sa mukijem promasio, lepota je u oku posmatraca, a kokeza je poznati esteta. jer da ne misli tako vec bi ovog produzio i za sledece kvalifikacije, ili ga makar pustio da odradi sp na miru, umesto sto spletkari i sprema mu smenu. a ovaj mu uterao 15 miliona u dzep.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ja mislim da je Zvezda ove godine odlican primer koliko je trener i njegov pristup bitan na sta ce ekipa izgledati.

 

I valjalo bi to ako je ikako moguce uneti i u repku...

 

Paunovic I klinci nebi ostvarili to sto su ostvarili da su razmisljali I delovali kao sto se radi u A selekciji.  Mozda je to nemoguce za mene ipak pozeljno...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...