Jump to content
IGNORED

a i venecija, berlin i kan nisu preko sveta


sailorman

Recommended Posts

Ja ću lepo ovde da izdeklamujem šta bih obukla za crveni tepih, pa vi obrišite ili prebacite. Ne bih da otvaram ja temu, jer mislim da tema treba da počne filbijevim postom, on je ipak jedini član PPP (ja bar mislim) koji ide na red carpet iventove.

 

Za Kanski festival (eventualno za GG, nikako za Oskare) ja bih obukla ovo:

 

Oscar-de-la-Renta-4.jpg

 

Nije li predivna?? Oscar de la Renta kolaborirao sa antisemitom Galijanom, ne znam kako to da opravdam svojoj savesti :( Kosu bih pustila, neisfeniranu, skroz prirodnu, šminka neutralna, nakit sveden.

 

Za Oskare se jako mučim da odlučim, ali recimo da bih ovu ispod - moje prošlogodišnje otkrovenje, Andrew Gn.

 

Andrew-Gn-Autumn-Winter-2013-2014-Ready-

 

Triput pogađajte koja mi je omiljena boja.

 

S tim što se za ovu drugu aljinu mora biti manekenske građe da bi to izgledalo kako valja.. U svakom slučaju, kosu bih vezala i podigla gore, hevi crnilo oko očiju i minđuše sa smaragdom.

 

Mada, za Oskare nije isključeno ni da bih bila u fazonu dajte Gučija, hoću da budem hodajući seks!

Edited by sailorman
Link to comment

bio sam par puta. nekada davno. izgledao jadno. imam drugara koji je bio skroz po ps-u. leptir masna & crveni pojas ko da je krenuo da kolje bika.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

rekla sam ovih dana, ženo, ovih dana, to može da bude do pet dana... ali razumem da si sad u spidu, zbog priprema :)

 

Ne staj mi na muku, imam upalu grla, ništa od maratona ovaj vikend :( Dakle, nisam u spidu, nego mi je dosadno jer preležavam u 4 zida.

Link to comment

u je, pa to je dosta mocnije od zlate numanagic 'svi smo mi stigli do atlantika' i ivana 'svako moze da nadje 500 eura za put po evropi' kuzminovica. ocarana sam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...