Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

kao, moj brus? to sam vech, jednom specijanom e-prilikom, pokazala drugu Indiju.......... tamo
pa brus, gacice, sve sto se wearuje under. pidzame ne moze, osim ako ispod njih ne nosis nista. ili u slucaju da si supermen.
Link to comment
You can take a man out of the eighties, but you can't take the eighties out of the man. :lol:
Ovo me podseti...tek sam nedavno primetila da knjiga Headcleaner (sa tekstovima B. Bargelda) svetli u mraku, do tad nisam nekako obracala paznju. Uplasi me odistinski. Tako da ti vasi retro-noviteti nisu za mene, mislim da bih se osecala nekako...radioaktivno. Ali slobodno se vi igrajte. :)
Link to comment
Ovo me podseti...tek sam nedavno primetila da knjiga Headcleaner (sa tekstovima B. Bargelda) svetli u mraku, do tad nisam nekako obracala paznju. Uplasi me odistinski. Tako da ti vasi retro-noviteti nisu za mene, mislim da bih se osecala nekako...radioaktivno. Ali slobodno se vi igrajte. :)
Hmm...sad me podseti. Po avionima je pre bilo plocica "Exit" koje svetle u mraku, bez napajanja energijom. Jednu sam izbliza pogledao (bio sam avio mehanicar u prethodnom zivotu, na kratko) i pisalo je "Beta Radiation, harmless".Da nije ova mama-pronalazac uzela niti od toga i uplela u vesh? Pa, bilo je harmless za putnike i posadu izlozenu svaki dan tome. Nece valjda da ozraci i onesposobi uzivaoce u lepoti?
Link to comment

jako volim mushke podkoshulje i one oldskul mushke gacje (bokserice ako nosim ko da ne nosim).tange samo kad je jako vruce. i ne predugo jer ih osecam non stop pa me svest o njima dekoncetrishe :Dboje:belo,crno,belo,belo,crveno..materijal: pamuk :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...