Jump to content
IGNORED

Krađa/otimačina do 15000 dinara skroz OK?


Ariel

Recommended Posts

pa i to izmedju ostalog.
Kapiram da njih dvoje sigurno možete da dobijete. Ima vas brdo prevarenih, to je valjda dokaz da su prevare planirane i da im je to modus operandi.
Link to comment
meni su jednom u konfu koju sam kupio ubacili satro slucajno slabiju graficku, recimo da je bila razlika u cijeni nesto jace od sadasnjih 15k.otisao da reklamiram, ovi ladno krenuli da se prave tose, kao nemaju ovu na lageru, ne mogu nista da urade itd.onda lepo seo u radnju im, a posto je bilo nesto pred novaka plus je pdv za kompove trebao od januara biti visi, gomila ljudi dolazila da pazari, a ja svima u detalje krenuo da objasnjavam kako su me namerno zajebali.doveli mrstavca da me opomene, ja jedva docekao i iznapusavao ga ne bas tihim tonom.mislim da sam im tad ocero sigurno desetak musterija.onda su nasli nacin da mi kompenzuju razliku, pa sam dobio digitalac i citac kurtica pride :happy:
Tek sad vidim Tonijev post. Pa to, tako nešto, da ih udariš po prometu, jedino ih tu boli. Ako ne vredi preko medija onda bukvalno da im stojiš ispred radnje i gadiš ih. Edited by Syme
Link to comment

kratka priča iz ns...istina je da se pljačka, ako je snimljena i opasna, tereti po službenoj dužnosti i ako je ispod navedene vrednostii tako, ukebaju lika loji je izvršio preko trideset istihnaravno, njegov "jadni" advokat zatraži objedinjenje postupka, i, naravno, dobijeu svemu tome, samo se sud omrsio kažnjavanjem zbog nedolaženja nekog od oštećenih, jerbo su minimalne šanse da baš svi budu na lagerukako 2004., tako i danasmogu i jedno ime da kažem, siguran sam da ga znaju novosađanibitna su jp, dakle, jebeš zakon

Link to comment
Meni uradilo muziku iz auta parkiranog 100 metara od SUPa u 11 pre podne. Ako to nije drsko onda...Nisam ni očekivao neke tužbe i suđenja, ali sam iskreno očekivao da panduri barem prošetaju tih 100 metara, potraže otiske barem... Teta koja je kucala zapisnik u 786 primeraka me tako sažaljivo pogledala, nasmejala se i rekla da previše gledam filmove.
branio sam par dzankija kojima su to kvalifikovali kao tesku kradju zbog provale u kola.policija to zavrsava tako sto kada oni ili gradjani uhvate lopova (najcesce tako sto ga zateknu na licu mjesta, imao sam slucaj gdje je mrtav pijan lik u po bijela dana pajserom razbijao prozor na kolima) i onda mu natovare sva djela sto su radjena u komsiluku. uradio ih on ili ne. sistem u raspadu.
Link to comment
branio sam par dzankija kojima su to kvalifikovali kao tesku kradju zbog provale u kola.policija to zavrsava tako sto kada oni ili gradjani uhvate lopova (najcesce tako sto ga zateknu na licu mjesta, imao sam slucaj gdje je mrtav pijan lik u po bijela dana pajserom razbijao prozor na kolima) i onda mu natovare sva djela sto su radjena u komsiluku. uradio ih on ili ne. sistem u raspadu.
Uh, jbt.
Link to comment
Meni uradilo muziku iz auta parkiranog 100 metara od SUPa u 11 pre podne. Ako to nije drsko onda...Nisam ni očekivao neke tužbe i suđenja, ali sam iskreno očekivao da panduri barem prošetaju tih 100 metara, potraže otiske barem... Teta koja je kucala zapisnik u 786 primeraka me tako sažaljivo pogledala, nasmejala se i rekla da previše gledam filmove.
otiske?! pa nisu ti ubili stereo, samo su ga otuđili.
Link to comment
otiske?! pa nisu ti ubili stereo, samo su ga otuđili.
Fakat previše gledam serije...Ja da treba da uhvatim nekoga ko je iščupao stereo prvo bi proverio da nije ostavio neke otiske.Kako se to usvari radi?
Link to comment
Kako se to usvari radi?
Ne radi se uopšte...Ako imaš kasko, nešto i naplatiš...Ako nekog jadnika slučajno navataju u toku zlodela, napakuju mu sve što mogu i to je to...
Link to comment
Ne radi se uopšte...Ako imaš kasko, nešto i naplatiš...Ako nekog jadnika slučajno navataju u toku zlodela, napakuju mu sve što mogu i to je to...
Ma znam, nego pitam garsiu kako se radi kad hoćeš da radiš, vidim da se čovek razume.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...