Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

pazi kad se probudis.... dupli panadol, kombinovani prasak, taj rad
mislis posle seanse? da, zagusljivo je u podrumu koji je ispunjen ljudskim kricima i mirisom straha, posle toga uvek boli glava
Link to comment
Šta se ložite, zajebava vas. Nije Dabović toliki retard da javno prizna krivično delo.
Izvini ali odbrana IMOVINE od lopova nije krivicno delo, ja imam puno pravo da se branim od kradljivaca i da zastitim svoju imovinu i svoje zene.
Link to comment
Neko je nocas pokusao da mi provali u stan. Bio sam na stepenistu kada je cangrljao po bravi, vec je bio otvorio. Majstori su ostavili u bunkeru ispod stepenista francuski kljuc, pa sam mu brzo prisao i raspalio ga time po glavi. Odvukao sam ga u podrum i vezao zicom za cevi. Posto sam ga malo mlatio trofaznim kablom, postavilo se pitanje - sta dalje? Policija ne dolazi u obzir, posto se lopovi kod nas vade na PC bolecivost pa ih advokati oslobadjaju, a i kazne nisu adekvatne. Jebiga, ne znam nikoga u Vrscu, covek ovde mora sve sam. Koliko batina je dovoljno? Cenim da bi mi ukrao kompjuter, laptop i eventualno zvucnike, to zajedno vredi mozda 1.200 evra. Jedan udarac bokserom po glavi - 100 evra? Jedno dobro stezanje jaja papajkama 200 evra? Jedan zub - 500 evra?Ocekujem mastovite predloge, a i ponude za volontiranje u izivljavanju.
Predlazem da otvoris topik Uhvacen lopov, sta dalje?. Hm... podnaslov bi recimo mogao biti mala pomoc forumasa.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...