Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/3, MLB 0/1. Fudbal nije odusevio, kao sto vec pomenuh. Dva prolaza, od tri tiketa, bez prave goleade, pri cemu je City dobio samo 2-0. Toronto je resio da nam izbija pare, kada su vec odigrali slabu sezonu (u odnosu na jacinu tima). Nastavljen los niz (cetvrti slab dan). Danas sam odigrao za trecinu slabije, a ni na EL nema tradicionalno zaletanja.

 

Fudbal

 

Qarabag-Roma 2+

Juventus-Olympiakos 3+

 

PSG-Bayern 3+

 

Sporting-Barcelona 3+

 

Bolivar-Nacional Potosi 3+

 

Kvote, 1.68, 1.46, 1.47, 1.48.

Standardni timovi iz CL, te Bolivar koji igra kod kuce.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Man Utd P/K2, Celtic P/KX, Chelsea P/KX, Basel P/KX, Juventus P2+, PSG 2P2+, Barcelona 2P2+. Kvota 46.04.

 

 

MLB

 

Colorado-Miami >11.5 (Gray-Conley)

 

Milwaukee-Cincinnati >9.5 (Woodruff-Bailey)

 

Kvote, 1.85, 1.90.

Gray je u solidnoj formi, no ima losu tradiciju protiv Marlinsa, 0-2, 7.63 ERA, na 3 starta, plus je Stanton odlican protiv njega.

Na Miller Parku imamo duel ne bas pouzdanih startera.

Slabija grupa.

Link to comment

PSŽ - Bajern  1

Atletiko - Čelzi  GG

Birmingem - Šefild V.  2

Bazel - Benfika  X

 

Bajern mi ne uliva poverenje, pogotovo s onom kiksarom na golu. Lepa kvota na Parižane.

U Madridu mi sve miriše na 1:1, to ću možda probati odvojeno.

U Bazelu duel dve ekipe u ne baš najboljoj formi, iks mi deluje vrlo moguć.

Šefild se izblamirao u gradskom derbiju za vikend, moraju da se vade protiv kilavog Birmingema.

Link to comment

Jezivi rezultati sinoc (bar za moj tiket). Uhvatio samo Totte 2&3+ i Besiktas 1, a pao Sevilju i Siti 1&gg. Npr. uhvatio BVB gg&4+ i Porto X2 (mrtvi Monako je izgubio, mislim, sve tekme od Porta u Evropi).

 

Tek danas ne vidim sta bih. Mozda nalupati golove.

Link to comment

Fudbal 2/4, MLB 1/2. CL ocajno; bilo je goleada, ali na pogresnim mecevima. Juventus prevara, zato ih i izbegavam; Barsa razocarala; PSG jedini opravdao poverenje. Bolivar rutinski dolazi. MLB polovicno, no i to je ok, sa ovim kvotama. Slab dan, no i ovo je nesto bolje, u odnosu na par prethodnih.

 

 

Fudbal

 

Lazio-Waregem 3+

 

Koln-Zvezda 2+

Lugano-FCSB 2+

Plzen-Hapoel Beer Sheva 2+

 

A. Bilbao-Zorya 2+

Nice-Vitesse 2+

Milan-Rijeka 2+

 

Salzburg-Marseille 2+

Rosenborg-Vardar 2+

Zenit-Real Sociedad 2+

Ludogorets-Hoffenheim 2+

 

Kvote, 1.49, 2.10, 1.67, 2.38.

Danas je na programu EL, a to je uvek nepouzdan teren, te odigrah za minimalne uloge ove tikete.

 

Prateci tiket, Astana P/KX, Lugano P/KX, Plzen 2P1+, Arsenal w2, Zvezda 2P1+, Konyaspor P/KX, A. Bilbao 1, Lazio 1, Nice 1, Rosenborg 2P1+, Zenit 2P1+, Dynamo Kyiv w2, Milan 1, AEK 2P1+, Everton 2+, Lyon 2+. Kvota 92.84.

 

MLB tiket, Milwaukee >9.5, NY Yankees 1, Washington 1, Miami >8.5, Texas >10.5. Kvota 13.86.

Milwaukee i St. Louis su porazima sinoc, sveli svoje wild card sanse na minimum, te do doigravanja, vise nema razloga za ozbiljniju igru.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...