Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/4, MLB 2/2, NFL 2/3. Fudbal je dosao kilavo. Dabl je doneo oba meca, sa tacno dva gola, koliko je i trebalo. Austrijanci odigrase neverovatnih 0-0, u mecu gde sam ocekivao rutinsku pobedu Salzburga. Malo srece na The Strongest-Bolivar i sva tri gola, u zavrsnih 20 minuta meca. Puno promasaja u Atlanti, te ni 3+ nije dosao. MLB savrseno; ja retard koji ne stavih oba para u jacu grupu; to mi je u svakom slucaju, najpouzdaniji sport za igru. NFL korektno, no jaci tiket pade. Jbo me fiks; igraj poene, pa kako bude. Dva skroz sigurna para odose u produzetak, jedan nije prevagnuo na moju stranu. Ono sto je izgledalo kao solidan minus u najavi, svedeno je na pristojnu meru. Nece me vikendi.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Telstar 3+

Arsenal-WBA 2+

 

Kvota 1.50.

Holandjani bi trebali biti sigurica, dok se kod Arsenala nisam zaletao.

 

 

MLB

 

Boston-Toronto 1 (Pomeranz-Brett Anderson)

 

Colorado-Miami >11.5 (Chatwood-Despaigne)

 

Kvote, 1.40, 1.72.

Pomeranz je 7-1, 2.62 ERA, na 13 startova, nakon All-Star pauze.

Chatwood i Despaigne bacaju nesto bolje, u poslednje vreme, mada je Coors Field, uvek pogodovao udaracima. Verovatno bih igrao 1, no danas je godisnjica od pogibije Jose Fernandeza, pa ce Marlinsi sigurno biti naostreni.

 

Prateci tiket, Yankees 1, Houston 2, Chicago Cubs H2(+1.5), Seattle 2. Kvota 6.33.

 

 

KHL

 

Barys Astana-SKA St. Petersburg 5+

 

Kvota 1.33.

Sudar odlicnih ofanzivnih ekipa, lici na lagani plus.

Link to comment

Ovog vikenda tri tiketa palo "na jednu", ali za utehu prosao bar HTZ (a i to na jedvite jade - covek je morao da pogodi sut sa 61 jarda u poslednjoj sekundi da bi tiket prosao):

 

5eofcgA.png

 

Dobro, bar razbih maler. Valjda. :)

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 0/2, hokej 1/1, prosao je prateci MLB tiket. Ajax II je ponovo zakazao (bar kada ga ja odigram), te je fudbal pao. Neprijatno iznenadjenje u MLB delu, Boston porazen, udaraci Colorada nisu koristili prilike za poentiranje. Najsmesnije je sto je prosao prateci tiket. St. Petersburg taman koliko treba, 4-1. Jos jedan veoma los ponedeljak, pri cemu parovi, nisu bili tako neizgledni.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Real Madrid 3+

 

Napoli-Feyenoord 3+

 

Man City-Shakhtar 3+

Sevilla-Maribor 2+

 

Kvote, 1.35, 1.30, 1.43.

Dosta izglednih meceva danas, no zato su i kvote, takve kakve jesu.

 

Prateci tiket, Sevilla 2P2+, Liverpool P1+, Man City P2+, Napoli P2+, Besiktas 2+, Monaco 2+, Tottenham 2P1+, Real Madrid 2P2+. Kvota 17.10.

 

 

MLB

 

Boston-Toronto 1 (Sale-Happ)

 

Kvota 1.37.

Red Soxi su trokirali sinoc, mada su i dalje blizu toga, da obezbede osvajanje divizije. Fenomenalni Sale je na moundu kod domacih, te ocekujem 1.

 

Propratni tiket, Cleveland 1, Chicago Cubs 2, Colorado 1, Arizona 1, LA Dodgers 1. Kvota 8.20.

 

Hokejaski tiket, Liptovsky Mikulas 5+, HIFK w1, Sparta Prague 5+, Odense w2, HV71 w1, Munchen w1, Mannheim 5+, Zurich Lions 5+. Kvota 11.46.

Link to comment

Bešiktaš - Lajpcig  1

Monako - Porto  1

Spartak - Liverpul  D2+&G2+

Dortmund - Real  D2+&G2+

 

Zašto je Lajpcig favorit usred Turske, baš mi nije najjasnije. Ogromna kvota na domaće.

Porto se izblamirao porazom od Turaka, ali se nadam da neće da se vadi kod Monaka.

Spartak posle dugo vremena igra LŠ pred svojim navijačima, ne verujem da će da kalkulišu previše, a i inače su jedna od otvorenijih ekipa u Rusiji, pa očekujem efikasan meč.

U Dortmundu sličan scenario, nadam se golovima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...