Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

+1 To je to, ja se potpuno slažem. Ako imaš pare zašto ne kupiti najbolje što možeš i misliš da treba. Koliko ćeš napraviti s tim je druga stepenica. Ne vidim zašto klupska politika simpatizeru (kluba i fudbala generalno) treba da bude pretjerano zanimljiva. To nas ponovo dovodi do (ne)opravdanog trošenja na 'najskuplje', ali ja bih recimo volio da je Utd dao 80M za Vokera, jer je u PL najjači trenutno i savršeno bi odradio posao. Ili npr, da sad ispljunu 100M+ za Veratija i imaju najjači vezni red na planeti sledećih 5-6 godina. Vratiće te pare svakako, a i zabole me hoće li.

I jos jedan +1, sums it up pretty well.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

A možda se poneki navijači boje sudbine Rangersa (Lutona, Southamptona - oni su se izvukli, usrala ih omladinska škola, ali su i oni bili na putu Lutona)?

Link to comment

ja sam pre početka sezone rekao Arlekinu da će on biti Aspas 2.0

+100

 

Da se ne lazemo, Lucas nije bio los kad je igrao. Problem je bio u tome sto je bio stalno nespreman i ozlijedjen. Arsenal je imao i ima malo previse kruhara koji samo cekaju da im se servira plata, a da nista ne rade/ne doprinose.

Link to comment

Велики су скапирали да скупљи играчи значе приходе веће од просека чак и када не играју добро. Колико је пута Скај у претходних пар година преносио Манјунајтед јер игра против неког Вотфорда и очекује се да Руни / Ди Марија / Погба коначно проради?

 

Фудбал је данас бар 30% маркетинг, ријалити који иде уживо и који нам даје да гледамо милионере који кисну и плачу и ломе се да би нама било забавно у замену не за 200-300 кинти доплате Спорт клуб пакета, већ у замену за стотине сати које проведемо сваке сезоне гледајући утакмице и читајући о фудбалу док нас рекламе бомбардују без престанка. Плаћају нам наше време јер то наше време врти адвертајзинг бизнис од стотина милијарди долара и јебе им се за титуле, важније су им насловне. У ствари, титула је важна јер доноси насловне. Зато Лестер привлачи играче и ове сезоне: нису играли добро, нису ни присмрдели Европи, али су имали вожњу кроз Лигу шампиона која је у медијима наставила причу о џајант килеру довољно дуго да увежу пажњу читалаца.

 

И када је већ тако, што би се неко дркао са развојем младих играча? То је досадно, јеботе. Зато Челзи доводи непотребног центархалфа од 30 милиона, а продаје своје клинце који нису нимало гори, попут Акеа: мора да се заузме време у медијима и да се буде у топ 4 и када је трансфер сезона, па макар на силу.

Link to comment

Apsolutno tacno. Ja sam deo toga skontao vodeci klinca u igraonicu. Po tome koje klubove biraju i zbog kojih igraca. Nemam ps pa ga jednom nedeljno vodim u igraonicu. Kuci na yt vrti barsu, real i bajern. Pod mojim ogromnim uticajem pomalo i liverpul :)

@prslin

Edited by radnik
Link to comment

kad Čelzi ima loptu Bajern ima bar 6-7 igrača na njihovoj polovini i onda lopta na kraju dodje do golmana koji ispucava, tolko od šampiona Engleske 

na drugu stranu samo MIči nešto trčkara i pritiska

 

Fabregas se kreće kao da je 4123424 treninga imao od jutros

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...