Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ja verovatno ne bih, solidan je kunara. Ali ne bi bio ni kraj sveta, kod nas je glavna zvezda tima svakako pepov seksi fudbal.

Sve ostalo je potrošno, a kandidati i onako stoje u redu...

Link to comment

Ama samo nek kupuje. Da sam ja na njegovom mestu pokrio bih deo te kupovine prodajom Kuna, to bi bio odlican potez :fantom:

Ako bi prodavali kuna, koja bi to timačona bila...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Ako bi prodavali kuna, koja bi to timačona bila...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

 

Pa ja ne vidim kako drugacije da izbegnu da potrose pola milijarde evra neto u ovom prelaznom roku. Dati 180m evra za decka od 18 godina koji je imao (normalno) samo jednu vanserijsku sezonu iza sebe je beyond ridiculous ali nekako bih voleo da se to desi.

Edited by MancMellow
Link to comment

Pa ja bi platio kuna, koliko da traže... A verujem da bi u pl i čelzi i arsensl i manu i liverpool platili koliko treba, a i da bi i Barca bila tu...

 

 

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Pa ja bi platio kuna, koliko da traže... A verujem da bi u pl i čelzi i arsensl i manu i liverpool platili koliko treba, a i da bi i Barca bila tu...

 

 

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Ja bih ga vama najpre i dao, bila bi najzabavnije da klopa ostavimo bez izgovora :fantom:

 

A kilijan možda jeste mlad dečko, ali kapira fudbal ko mator. Uostalom - Kylian Mbappe against Manchester United move because of their style of play :Hail:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ja bih ga vama najpre i dao, bila bi najzabavnije da klopa ostavimo bez izgovora :fantom:

 

A kilijan možda jeste mlad dečko, ali kapira fudbal ko mator. Uostalom - Kylian Mbappe against Manchester United move because of their style of play :Hail:

 

Verujem. Nije za svakog da igra pod prtiskom da se osvajaju trofeji.

Edited by MancMellow
Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...