Jump to content

Photo

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

• Please log in to reply
15251 replies to this topic

#15241 radisa

radisa

Bolje ceo život biti bogatun, nego 7 dana živeti u bedi

• Administrators
  • 25,558 posts

Posted 16 November 2017 - 21:16:43

Ali, pošta još ne radi?

#15242 Đipalo Junuz

Đipalo Junuz

Abdurahman Babajić Jr.

• Members
  • 5,758 posts

Posted 16 November 2017 - 21:20:29

Radi. Bio je blokiran glavni poštanski centar u Zemunu, dostava pošiljki je bila veoma otežana, pa je na kraju došla policija sa dva kombija da dežura... Najavljivali su potpunu obustavu rada za 21.11. valjda...

#15243 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 610 posts

Posted Yesterday, 00:05:31

Adil rasprodao prvi koncert u Sava centru, pa pravi i drugi...

Pa nije rasprodao Rajko Mitić...

#15244 kurjak92

kurjak92
  • Members
  • 2,128 posts

Posted Yesterday, 01:06:09

http://www.blic.rs/v...miliona/x1jp2x7

Gradilište, radnici, mašine i razrušen ulazni deo do mesta večnog počinka doživotnog predsednika Jugoslavije, već nekoliko dana su slika koja dočekuje posetioce u sklopu Muzeja istorije Jugoslavije. Radovi na rekonstrukciji ulaznog objekta u Kuću cveća započeti su u ponedeljak, a detalji projekta još uvek nisu poznati.

#15245 Filozof manijak

Filozof manijak
  • Members
  • 4,740 posts

Posted Yesterday, 07:27:03

Pa nije rasprodao Rajko Mitić...

Ali Sava Centar.

I Adil. . .   :frust:  :isuse:

#15246 precog

precog

porca troia

• Members
  • 4,572 posts

Posted Yesterday, 08:56:11

http://www.blic.rs/v...miliona/x1jp2x7

Gradilište, radnici, mašine i razrušen ulazni deo do mesta večnog počinka doživotnog predsednika Jugoslavije, već nekoliko dana su slika koja dočekuje posetioce u sklopu Muzeja istorije Jugoslavije. Radovi na rekonstrukciji ulaznog objekta u Kuću cveća započeti su u ponedeljak, a detalji projekta još uvek nisu poznati.

Sad ce seselj da uleti i da zabode glogov kolac :o

#15247 djeneralche

djeneralche
  • Members
  • 2,389 posts

Posted Yesterday, 09:02:07

Adil rasprodao prvi koncert u Sava centru, pa pravi i drugi...

To su stare menadzerske fore, brdo poklonjenih karata i mali gubitak za reklamu o rasprodaji.

#15248 vathra

vathra
  • Members
  • 2,688 posts

Posted Yesterday, 09:05:52

Možda je ceo prvi termin zakupila tajna obožavateljka?
(Neka koja voli jaku ruku)

#15249 Shan Jan

Shan Jan

bocvanski gastarbajter

• Members
  • 11,269 posts

Posted Yesterday, 10:34:42

ne znam gde bih sa ovim pa ajde ovde

jel zna neko sta se krije iza "slucaja" sa ovom direktorkom poste?

vec duze vremena je ozbiljno gaze po medijima

a kako mi jel nismo otovoreno drustvo gde bi novinari imali pravo da pisu o bahatim direktorima javnih preduzeca, malo me cudi cela ta prica

koliko vidim ova je potpredsednica pups i ocigledno je nekom mocnom stala na zulj, opet prilicno visoka funkcija, pa je nekako i logicno da je u milosti samog vrha vlasti

Posta se vec godinu dana raspada pod njom. Imao sam puno njihovih ITjevaca na intervjuima. Sefove IT timova je sama zamenila podobnijima a inzenjerima je poukidala benificije tako da je puno njih otislo. 

Imamo u nasoj firmi ljude iz poste koji znaju svoj posao i preziveli su sve vlasti ukljucujuci i milosevica... dok se ona nije pojavila.

Tako da ne znam da li je neko progoni ali, bar sto se tice IT-ja, definitivno postoji veliko nezadovoljstvo iznutra. 

#15250 Filozof manijak

Filozof manijak
  • Members
  • 4,740 posts

Posted Yesterday, 10:38:15

It-ijevci u državnoj službi su listom nezadovoljni, kad se uporede sa svojim kolegama iz privatnog sektora. 

#15251 Time Crisis

Time Crisis

Challenge Phase 1

• Members
  • 9,137 posts

Posted Yesterday, 10:49:17

It-ijevci u državnoj službi su listom nezadovoljni, kad se uporede sa svojim kolegama iz privatnog sektora. 

Definitivno, jedan drugar (inženjer telekom.) je nedavno prešao iz Telekoma u privatnu firmu, tamo godinama radio za trojicu i šta treba i šta ne treba, svi ga cimali pošto je uglavnom znao puno više od drugih, sad ima bar dvaput veću platu, manje posla i više ne znam jel u Rimu ili Londonu ili kojoj filijali. :)

Edited by Time Crisis, Yesterday, 10:49:33.

#15252 Shan Jan

Shan Jan

bocvanski gastarbajter

• Members
  • 11,269 posts

Posted Yesterday, 11:10:53

Telekom je odlicno mesto da steknes iskustvo... i pobegnes nakon toga :D