Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1864

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Radi. Bio je blokiran glavni poštanski centar u Zemunu, dostava pošiljki je bila veoma otežana, pa je na kraju došla policija sa dva kombija da dežura... Najavljivali su potpunu obustavu rada za 21.11. valjda...

Link to comment

http://www.blic.rs/vesti/beograd/srusen-ulaz-u-kucu-cveca-u-istoriju-otisla-kapija-kroz-koju-je-proslo-20-miliona/x1jp2x7

 

Gradilište, radnici, mašine i razrušen ulazni deo do mesta večnog počinka doživotnog predsednika Jugoslavije, već nekoliko dana su slika koja dočekuje posetioce u sklopu Muzeja istorije Jugoslavije. Radovi na rekonstrukciji ulaznog objekta u Kuću cveća započeti su u ponedeljak, a detalji projekta još uvek nisu poznati.

Link to comment

http://www.blic.rs/vesti/beograd/srusen-ulaz-u-kucu-cveca-u-istoriju-otisla-kapija-kroz-koju-je-proslo-20-miliona/x1jp2x7

Gradilište, radnici, mašine i razrušen ulazni deo do mesta večnog počinka doživotnog predsednika Jugoslavije, već nekoliko dana su slika koja dočekuje posetioce u sklopu Muzeja istorije Jugoslavije. Radovi na rekonstrukciji ulaznog objekta u Kuću cveća započeti su u ponedeljak, a detalji projekta još uvek nisu poznati.

Sad ce seselj da uleti i da zabode glogov kolac :O
Link to comment

ne znam gde bih sa ovim pa ajde ovde

 

jel zna neko sta se krije iza "slucaja" sa ovom direktorkom poste?

 

 

vec duze vremena je ozbiljno gaze po medijima

a kako mi jel nismo otovoreno drustvo gde bi novinari imali pravo da pisu o bahatim direktorima javnih preduzeca, malo me cudi cela ta prica

 

koliko vidim ova je potpredsednica pups i ocigledno je nekom mocnom stala na zulj, opet prilicno visoka funkcija, pa je nekako i logicno da je u milosti samog vrha vlasti

 

Posta se vec godinu dana raspada pod njom. Imao sam puno njihovih ITjevaca na intervjuima. Sefove IT timova je sama zamenila podobnijima a inzenjerima je poukidala benificije tako da je puno njih otislo. 

Imamo u nasoj firmi ljude iz poste koji znaju svoj posao i preziveli su sve vlasti ukljucujuci i milosevica... dok se ona nije pojavila.

 

Tako da ne znam da li je neko progoni ali, bar sto se tice IT-ja, definitivno postoji veliko nezadovoljstvo iznutra. 

Link to comment

It-ijevci u državnoj službi su listom nezadovoljni, kad se uporede sa svojim kolegama iz privatnog sektora. 

 

Definitivno, jedan drugar (inženjer telekom.) je nedavno prešao iz Telekoma u privatnu firmu, tamo godinama radio za trojicu i šta treba i šta ne treba, svi ga cimali pošto je uglavnom znao puno više od drugih, sad ima bar dvaput veću platu, manje posla i više ne znam jel u Rimu ili Londonu ili kojoj filijali. :)

Edited by Time Crisis
Link to comment

Trojica maloletnika pokušali su u četvrtak ujutru u Bečeju da opljačkaju staricu V.R. (86). Mučili su je, tukli, gušili i na kraju misleći da je mrtva sa njom napravili selfi!

Policija je kao počinioce ovog dela identifikovala dvojicu dvanaestogodišnjaka i jednog četrnaestogodišnjaka.

Kako saznajemo, dečak (14) je uhapšen, a sud u Zrenjaninu koji je nadležan za Bečej odredio mu je tridesetodnevni pritvor, dok se on sumnjiči za teško ubistvo u pokušaju.

Prema rečima našeg izvora, trojica maloletnika upala su u staricinu kuću u četvrtak ujutru. Ona je u kući bila sama, a oni su pokušali da je opljačkaju.

- U kući nisu našli ništa vredno, mučili su baku, pokupili se i pobegli. Ženu su tukli drvenom motkom, nabijali joj motku usta i gušili jastukom - priča naš izvor.

Maloletnici su od ranije poznati policiji, a sumnjiče se za drske krađe u Bečeju.

 

 

ponekad mi nedostaju burudnjani jer niko ne ume tako da brani decja prava kao oni :fantom:

Link to comment

jednom sam napisao da bi bilo dobro da se promeni zakon pa da roditelji ovih bitangi u nastajanju odrobijaju koliko treba umesto potomaka, kao da su oni ovo učinili. no......

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...