Jump to content
IGNORED

Finansiranje porodice&prijatelja back home(tm)


maximus

Recommended Posts

Ja ne,a vi? Specijalno ne, nakon sto sto su pokusali da me izmuzu za neki bojler™

Uostalom, nemam nameru da ih navucem na socijalu - neka se protrude bez mene:)

Edited by maximus
Link to comment
  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rajka

    27

  • Leia

    21

  • Shan Jan

    19

  • Dagmar

    14

Top Posters In This Topic

+1

 

Ја сам ћалета када се разболео одвукао у шуму, ставио му ајпод преко главе (стари ;) ), а онда га одаламио чекићем уз узвик "не убијам те ја већ овај ајпод". После сам се сјебао јер сам се сетио да нисам бекаповао баш све, па сам морао поново да скидам Цукићев бест оф, сигурно сам три минута потрошио на то.

Link to comment

a iz druge vizure

najbolje obožavam ove što dolaze od preko bare i smatraju da mi smrtnici koji smo ostali u mraku i bedi, treba momentalno da zaustavimo život i posvetimo se familijarnoj elititm .

i mada siromašni i nikakavi, treba da smo srećni da ih ugostimo najbolje što možemo o svom trošku, naravno  :fantom:

Link to comment

A ja najvise volem one koji misle da je u inozemstvu med i mleko, ono radis manje nego u komunizmu a ne znas sta ces sa parama. Ko kad mi taksista sa aerodroma kaze na ocekivani kusur  "ma sta je to za tebe".

Link to comment

TI se ne racunas pras, ti si jos domaci (ako nesto nisam pogresio?).

 

Мислим да у овом случају нема суштинске разлике. Браним принцип помагања и то не само родбине и пријатеља, већ и свакога коме је помоћ потребна. Наравно, више мени помажу него што ја помажем, али принцип је принцип.  :fantom:

Link to comment

Mislim da je glupo ovde potezati principe. Imas razne ljude medj rodbinom. To naravno ne ukljucuje najuzu familiju. Tu sam siguran da i pras, ko i ja, gaji cist komunizam :fantom:

Link to comment

Мислим да у овом случају нема суштинске разлике. Браним принцип помагања и то не само родбине и пријатеља, већ и свакога коме је помоћ потребна.

+1

srećni su ljudi koji mogu da pomažu drugima

volela bih da ceo život budem na toj strani priče i nikako, ali nikako ne bih volela da dočekam da drugi treba da pomažu meni

Link to comment

Јбт и овде сам био на обе стране барикаде, у временима, а времена су разна. Осећаш се усрано у свим могућим варијантама.

 

Срећом, кад је било да треба да помажемо оданде, у ствари није требало, родитељи су имали за пристојан живот. Ал' нисмо слали никакву лову преко којекога, него кад је ко долазио у госте.

 

А гребатора, зачудо, није било. Не умем да објасним и нећу ни да дирам у то.

Link to comment

Браним принцип помагања

+1

 

mmm, topik na kome ce nashi u rasejanju i nashi u materini i obrnuto (!) konachno oprostiti jedni drugima odgovarajuce zivotne izbore kao legitimne, a sve konstruktivno i katarzichno. jedva chekam ^_^

 

maximuse, sto ne dash staramajci 1 bojler? ^_^

mislim, kontekst nije sasvim jasan...

Edited by thermal bug
Link to comment

ja u svojoj familiji nemam grebatore ali muž ima u svojoj, e sad, možda to samo meni tako izgleda, jel'te pošto je muževljeva familija  :D 

 

to uglavnom ide tako da ti traže kao pozajmicu

onda daš onoliko koliko možeš da alališ i to je to

 

ali zato imam komšinicu koja mi je pre više od 5 godina tražila na zajam 100e na 5 dana 

nije vratila do dana današnjeg ali joj nije bilo mrsko da me pre jedno cca godinu dana opet pita za pozajmicu od 200 e ovaj put

i zašto je onda meni bilo neprijatno i zašto sam morala da joj kao objašnjavam zašto ne mogu (tj. nemam) da joj uzajmim  :isuse: 

Link to comment

Ekekeke... evo ti dude, dobra samo za svoju familiju :P  

 

Po meni bliza familija mora da se pomaze kako joj zatreba, dalja kroz mogucnost nalazenja prilika za poso i sl. 

Link to comment

Ekekeke... evo ti dude, dobra samo za svoju familiju :P

 

pa čekaj bre, ne znaš kontekst

nije komšinica baš socijala, ali i da jeste, zar sam ja dužna da pomažem bilo koga ako je taj neko toliko bezobrazan da čak ni ne obrazloži nevraćanje duga, a traži novu kao '' pozajmicu''

osim toga, imam u familiji one kojima je pomoć potrebnija, šta je tu čudno ako se familija pretpostavlja komšijama ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...