Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

  • 1 year later...
Od veceras krece racunanje vremena za sve IKOM-ase. Sport Klub u ponudi! :Hail:
:Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:sos je tamo gde je bio enter Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • 2 months later...

Ajde jedno savetovanje. Napisaću ovo isto i na ADSL-u, pošto hvata i jedno i drugo.Korisnik sam SBB-a, D3 Mix paket. Znači, kablovska + D3 digitalni dekoder + kablovski internet.Uz to uzimam i dva paketa; HBO i sport.Sve to zadovoljstvo košta 2850 dinara.U septembru mi je istekao ugovor, plaćam i dalje ugovorenu pretplatu, ali su mi skinuli brzinu interneta sa 4 MB/s na 2MB/s, sa obrazloženjem, da to 4MB/s mogu dobiti samo korisnici pod ugovorom.A najkraći ugovor koji nude je na 24 meseca, manja obaveza ne postoji.Šta mi je raditi? Kakva su iskustva sa IP tv i da li i tu postoji HBO (on mi je cifra u jednačini koja preteže, ne bih to menjao/gubio).S druge strane, ne potpisuje mi se baš (ako ne moram) ugovor na dve godine, jebi ga, dugo je, ali 2 MB/s je jedno, a 4 nešto sasvim drugo. Nema seckanja, čekanja, kuraca palaca.Hajde da čujem mišljenja, ima li bolja alternativa ili da legnem na rudu?

Link to comment

Kakva su vam iskustva sa IPTV? Meni za 2 meseca istice ugovor sa SBB digi, pa razmisljam sta dalje.. Arena mi je glavni argument u korist IPTVa, a Sportklub za SBB.. A sa Sezam ADSLom nemam ugovor vec odavno.

Link to comment

Ja imam oba, TV maltene ni ne gledam osim pomenutih SportKlub+Arena kanala. U principu su isti djavo, sve zavisi sta bi gledao, na jednom imas jednog, na drugom drugog. S tim sto je net koji dolazi od Telekoma dosta slabiji od kabelskog.@laki: IPTV ima HBO. S druge strane, meni je duplirana internet brzina bio dovoljan argument za potpisivanje tog ugovora.

Link to comment
Ja imam oba, TV maltene ni ne gledam osim pomenutih SportKlub+Arena kanala. U principu su isti djavo, sve zavisi sta bi gledao, na jednom imas jednog, na drugom drugog. S tim sto je net koji dolazi od Telekoma dosta slabiji od kabelskog.
Pa ako mislis da je isto (osim Arena/SK, a SK tj. Euroligu mogu da gledam i kod ortaka), onda ne znam zasto bi placao 1210 din (SBB digi + HBO), ako na IPTV imam cak i Cinemax a placao bih samo 825. Ako ne lazu na sajtu za cenu.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...