Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ravnoteza bato, zato je Klekic iz nunsa 1 car :)

Potpuno spektakularno, došlo dotle da je razgovor zamro jer ova druga dvojica ne znaju šta da kažu, a da ga ne oteraju u tri lepe!
Link to comment

Tuzna su nam novinarska udruzenja ako je u jednom Radomirovic, a drugo (progresivnije) ne moze da ponudi boljeg od Lekica. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Tuzna su nam novinarska udruzenja ako je u jednom Radomirovic, a drugo (progresivnije) ne moze da ponudi boljeg od Lekica.

Ovaj prvi me zaprepastio, mada kad se probere njegova priča vidi se "klijentelizam" ili što bi prost narod rekao da je "kupljen" .

Ovaj drugi , daleko bilo da izjednačavam, potpada pod ono što mi je jedan staaari novinar rekao:

Nije uvek dovoljna hrabrost, treba znanje i pismenost...

Naravno uvek bi izabrao Lekića...

Link to comment

Fali ono što generalno fali svima koji treba da predstavljaji ono što liberalna javnost želi - da budu sveti supemeni i da u onome što rade ni za mikron ne odstupaju od onoga što svako pojedinačno želi da čuje i misli da je ispravno.

Link to comment

Ma niko od njega ne traži da bude supermen, samo da nekad malo porazmisli, pre nego što krene da poliva...

Pod porazmisli, mislim na proveru činjenica i logike, ne na umekšavanje stavova.

Što će mu se i "desiti" sad kad je na čelu NUNS.

No da je fajter, jeste.

Za "prethodni život"... jbga bilo je svega kao i kod ostalih...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...