Jump to content
IGNORED

Radio-televizija Vojvodine


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

Završeni spooks, od sutra mislim shadow line u tom terminuПослато са U8815 користећи Тапаток 2
Da, "Shadow Line" ide od sutra (sada je već u pitanju danas).
Link to comment
  • 4 weeks later...

Nekoliko obaveštenja. Program šljaka odlično, "Živopis" ide svaki dan, filmovi jebedu, a sa serijama uvode jedno novo poglavlje u ovu žabokrečinu od tv etra.U ponedeljnik kreće "Luther".http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TLJm9RH3wKwU petak kreće "Borgen" i će da ide jedanput nedeljno. Glede filmova, sledeće subote prikazuju "Elementarne čestice", a u nedelju ide Gilliamov "Imaginarijum...".Btw, "Državni posao" neviđeno rula.

Link to comment
Ajd da stavim i ovdeInspektor Valander dobra serija , ovo je branina verzija...Послато са U8815 користећи Тапаток 2
+1Ali zar to nije trebalo da bude večeras? A nije
Link to comment

ALERT!ALERT!Večeras u devet kreće Borgen, danska serija ići će samo petkom!Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment
Veceras pocela serija Survivors
Bilo bi lepo da, poput recimo HTV-a, u najavi serija daju i izvorno ime. Jedno dvaput sam natrapao na onu skorašnju francusku seriju o predsedničkim izborima, ali odjavna špica nije bila od pomoći, a IMDB je nešto kilav sa pretragom po imenima likova iz oblasti gde se ne govori engleski.
Link to comment

jeste kul,jedina televizija posle čijeg se gledanja ne osećam kao da mi je mozak iscurio kroz uvo....kad naletim obavezno pogledam Folder kultura i Dokument..i filmski program je dobar a potpuno su me kupili puštanjem ovoga http://www.imdb.com/title/tt1054606/ pre neki dan..šta da vam kažem,uvek smo bili alternativniji od ostatka zemlje -_-

Link to comment
Bilo bi lepo da, poput recimo HTV-a, u najavi serija daju i izvorno ime. Jedno dvaput sam natrapao na onu skorašnju francusku seriju o predsedničkim izborima, ali odjavna špica nije bila od pomoći, a IMDB je nešto kilav sa pretragom po imenima likova iz oblasti gde se ne govori engleski.
Daj nešto više informacija (kad je išla, o čemu se tačno radilo), pa ćemo da pronađemo...
Link to comment
Bilo bi lepo da, poput recimo HTV-a, u najavi serija daju i izvorno ime. Jedno dvaput sam natrapao na onu skorašnju francusku seriju o predsedničkim izborima, ali odjavna špica nije bila od pomoći, a IMDB je nešto kilav sa pretragom po imenima likova iz oblasti gde se ne govori engleski.
Jel ovo Ljudi iz senke?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...