Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

E pa dečaci, tražili ste, gledajte.

 

Prva sezona od kad je ovog foruma, da u nju ulazimo sa druge pozicije, ali da bi se naravno na kraju vratili na tron.

 

Đura je kao Tole, prvo kaže da će da ode, pa se posle primiri i nikom ništa, tako da je za očekivati da bude tu, makar do kraja kalendarske godine, dok ga sila ne natera da raspiše izbornu skupštinu. 

 

Trener stari, a očekivanja ista. Pojačanjima se ne nadajmo, doduše, Miljkon je završio u Bragi, ko zna... :D )pu,pu, daleko bilo...

 

Grupna faza LE, i da se šutamo u dupe od sreće.

 

Ostaje nam nada da Gazda ove sezone neće imati mnogo vremena da se bavi fudbalom.

 

U zdravlje, pa da pijemo šampanjac dogodine u ovo vreme!

Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

Neka nam je sa srećom, pa da slavimo - budemo prvi u prvenstvu sledećih sedam godina (da oborimo rekord).

 

Što se tiče evrope, mogu samo da se nadam da ćemo malo pojačati tim da bi smo ušli u grupe na jesen.

Link to comment

U tzv Super ligi ne treba gajiti bilo kakve iluzije. Dakle, otaljati to drugo mesto a kompletan fokus i formu tempirati na Evropu. Šanse za plasman u LE su naravno čisto teorijske ali vredi pokušati.

Link to comment

pih, pa to je prosto, skoro kao upravljanje javnim preduzećem, sedneš i radiš šta hoćeš.

 

elem, naopaki sistem zaveden u državi proizveo je i naopaki raspored na tabeli. to je još i najmanje što je proizveo, al eto, nije u redu. pa se nadam da će naredne sezone stvari ipak doći na svoje mesto, da krenemo ka normali. treba zadržati ovo što valja i malo nadograditi kvalitet + ozbiljan pristup od prvog kola. za očekivati je da opet budemo svedoci neverovatnih i ničim izazvanih serija "nepobedivosti", pa bacanje bodova treba svesti na minimum.

Link to comment

Čestitam komšinice otvaranje novog topića i da nam poželim da sledeći niz titula bude isti ovakav. zaista se neću buniti ako budemo imali 6 komada u nizu :)

 

što se tiče naredne sezone slažem se sa beowl-om, mada bih voleo naravno i titulu i grupnu fazu LE.

 

u to ime živeli!

Link to comment

Evo i ja da se pridruzim posle duzeg vremena, nisam hteo da pisem ove sezone, bilo je jasno sta ce se desiti, a i bogami posle Thuna i nisam imao snage...

 

Da se pridruzim lepim zeljama za narednu sezonu i malo mantranja LE.... LE... LE...

 

Sledi ultra zabava u vidu 1 prelaznog roka...

Link to comment

Ja samo da se upisem na prvu stranicu.

Kasnije vas necu uznemiravati, samo cu pratiti i glasni navijati:)
Napred Partizan!

Link to comment

nešto mi se javlja da ćemo vratiti Miljkona, izražavam duboku sumnju da za njim vlada grabež na tržištu.

 

ako se iole misli biti ozbiljan, stoper je pod must. i to ne Trajko type "noge lomim krapmoni mi krvavi" ili Ostoja type "mama plašim se" već neki pokretljiviji. pa još kad bi bio kadar i da povuče loptu i učestvuje u igri, ljubi ga majka.

 

tradicija nalaže da će biti povratnika. pored Miljkona mogao bi da nas zadesi Srđa npr. nagađam da će novinari opet dovoditi Radovića, opet neuspešno. gde je Neca Tomić, igra li?

 

treba obratiti pažnju i na najboljeg mladog igrača Crne Gore. što je manje više svaki crnogorac koji pika lopte i ima između 18 i 38 godina.

 

ako prodaju Drinčića, neka crknu u najtežim mukama.

 

ako dovedu Babovića neka crnu u još težim.

Edited by Ted
Link to comment

Mislim da ni novinari nisu toliko glupi da pominju Radovića, on je najbolji fudbaler u Poljskoj ponovo je šampion i njihov je prvi strelac. Nije da nam ranije nisu vređali razum svojim pretpostavkama, ali ova bi bila suluda.

 

Neca Tomić je već zicer :lol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...