Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 40.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1650

  • levi

    1101

  • kud u maglu Simoviću

    995

  • Cash

    971

„Ukaljali su nam struku, ali neću da se svetim. Radiću u interesu struke. Posla je mnogo“, rekao je Đorić.
Evo koga Stanoye kvotuje..kakav obraz treba da imas pa da ovako nesto izjavis.
Link to comment
Ovo me podsetilo na seriju bolji zivot, kad se kurcubic kandiduje, samo da bi dobre osobine od jataganca dosle do izrazaja....Mislim da je i ovde ista prica...(nazgul, 19. jun 2012 09:18)
Djoric :isuse: :isuse: :isuse:Pojma nemam ko je onaj navijac sto je treci kandidat ali ima jedan ogroman kvalitet - nije jedan od ova dva skota.Go navijac! Edited by katamaran
Link to comment

Navijac je neki predstavnik fan grupe "Orlovi". Nemam pojma ko su ti i sta rade, ali taj ako nema mafijaska ledja nece nista uraditi ovde. A ako ima onda ce biti Tole 2.Meni se ovo cini kao smislena Toletova kampanja, nasao je jedinog lika u univerzumu koji je ogavniji od njega i stavio ga za protivkandidata.

Link to comment

Miha precrtao Žigića i PantelićaSelektor Srbije Siniša Mihajlović izjavio je za „Sport“ da će u tim vratiti golmana Partizana Vladimira Stojkovića, kao i da ne računa na Pantelića i Žigića.Stojković je bio prvi golman reprezentacije sve do incidenata u Đenovi, koje su izazvali navijači Crvene zvezde nezadovoljni njegovim prelaskom u Partizan. „Na tri utakmice na nedavnoj mini turneji imali smo trojicu golmana i ako izuzmem mladog Aleksića, pred kojim je vreme, moram priznati da sam više očekivao od Brkića i Kahrimana. Zato sam razgovarao sa Stojkovićem i rekao mu da računam na njega. Dugo je branio za reprezentaciju, sada ga opet čeka poziv“, rekao je Mihajlović. Mihajlović je, takođe, istakao da u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo neće računati na Nikolu Žigića i Marka Pantelića, dok će poziv Milošu Krasiću zavisiti od njegove forme. „Napravili smo rez, odlučili smo se za mlađe igrače i sada nema nazad. Pored igrača koje smo već videli, imamo i Marka Šćepovića :isuse: , a hoću i da razgovaram u četiri oka sa Dankom Lazovićem. Odgovornost je samo moja, svestan sam rizika i verujem da ćemo rešiti i ovaj problem“, rekao je Mihajlović, „Krasić je otvorena priča. Takav profil igrača je potreban reprezentaciji, ali samo od njega zavisi da li će zaslužiti poziv“.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...