Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 40.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1651

  • levi

    1101

  • kud u maglu Simoviću

    995

  • Cash

    971

Hajde sto uvodi novu formaciju, nego sada kada ima vrlo malo vremena do kvalifikacija, Sinisa isprobava sve moguce i nemoguce igrace umjesto da uigrava nesto sto bi se moglo smatrati startnom postavom.A tu sigurno ne spadaju (bar se nadam) Maksimovic, Tomic, Mladenovic, Mijailovic, Petrovic, D. Tosic itd. Cisto gubljenje vremene. Ja stvarno ne znam kakve je on pouke izvukao iz ovih utakmica i ovakvog eksperimentisanja.

Link to comment

Od onih koji nisu igrali bice pozvani Bisevac, Kuzmanovic, Sulejmani i Lazovic Danko ako ga nagovori Miha da se vrati. Tako da - to nam je sto nam je...

Link to comment

ne kapiram najbolje ovaj (Moćin) hype oko tog Djuricica. doduse, gledao sam ga samo jednom pa mozda gresim ali nije mi se dopao uopste, spor, kilav, nikakav... Medjik Babo tip.s druge strane, volim igrace koji ne mrsomude na sredini nego odmah jure ka golu i preuzimaju odgovornost, kao ovaj mali Ninkovic iz Partizana. u njemu treba traziti buducu desetku repstacije, if you ask me. naravno, samo da pravilno kanalise taj nezgodni temperament, da ne kazem sabanluk.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Slab jeste kilav nije. Imao ove sezone valjda 7 golova i 12 asistencija u Herenvenu i kazu da je klasicna 10ka koju nismo imali od Piksija na ovamo.Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment
Slab jeste kilav nije. Imao ove sezone valjda 7 golova i 12 asistencija u Herenvenu i kazu da je klasicna 10ka koju nismo imali od Piksija na ovamo.Sent from my cigla using Tapatalk
Pusti šta kažu, gledao si ga valjda. Spor je kao ranjeni puž.
Link to comment

A naspram njega na sredini vladaju Raca, Fejsta i Matic koji su, jel'te, em brzi, em ne mrsomude. Da ne pominjem Ljaljica koji je kod Mihe 100% planiran kao nosilac igre na istoj toj sredini. Generalno, svi su oni jos "ranjeniji" puzevi.Dati mu sansu, ako se ne pokaze, cekace sledecu... ovako, imali smo prilike da ga gledamo minimalno, a da je imao odlicnu sezonu, imao je.edit: Da ne zaboravim i Radovanovica u prvoj recenici.

Edited by Segundo
Link to comment
Od onih koji nisu igrali bice pozvani Bisevac, Kuzmanovic, Sulejmani i Lazovic Danko ako ga nagovori Miha da se vrati. Tako da - to nam je sto nam je...
Zaboravio si vecito zvezdino pojacanje Ninkovica :DUz nabrojane, imacemo solidna imena u timu, samo je problem to sve uklopiti. Tri igraca u odbrani nisu problem, tu smo najjaci, kao i na krilnim pozicijama, nama je problem golman, kreativnost na sredini i napad. Kuzmanovic, Kacar, Ninkovic mogu da budu ti kreativci, a Lazovic, Sulejmani, :ziga: resenja u napadu. Na Mihi je da ublazi sujete i sastavi tim.Mnogo je tu posla, ali i to se da resiti.
Link to comment

Segundo, spomenuo sam negde nekog od njih u pozitivnom kontekstu?da se ja pitam, ne bi ni prismrdeli mom timu ali to nam je sto nam je, izgleda da bolje nemamo. samo kazem da bih pre na toj poziciji voleo da vidim (u buducnosti) ludog Ninkovica nego jos jednog ranjenog puza.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...