Jump to content
IGNORED

Tenis 2016.


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    541

  • Max Morlock

    453

  • renne

    452

  • Arkadija

    289

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zadovoljiću se sa dva komada ali da jedan bude RG, ipak su to grand slamovi i treba poštovati ostatak tura. Šta je realno videćemo kada krene sezona i kako će da krene, kako Novaku, tako i ostalima. Ako ih počisti na AO i sačuva igru iz prošle sezone, taj početni impuls i uteran strah svima ostalima mogao bi dosta da mu pomogne do kraja sezone i donekle olakša posao. 

Link to comment

Široko... :s_d:  ...mada nije nemoguće iz perspektive furiozne 2015.

 

Nekako mislim da će najzajebaniji biti (pazi sad) - Melburn.  Svi će biti maksimalno napaljeni, odmorni i raspoloženi da napadnu najboljeg.  Ako ih tada, u tom stanju postavi na mesto (bar one iz svoje polovine ždrijeba™) uradio je  pola posla.  Drugu polovinu će da ispegla do RG kad mu random budu naletali oni koje je propustio na AO. ;)

Edited by Max Morlock
Link to comment

Samo o šansama... Kvota da Novak uzima sva 4 GS je preko 20, što prebačeno u procente dodje oko 4-5%.

 

Ako dodamo i OI verovatnoca da svih 5 osvoji je 2-3 posto.

 

Čisto da ne bude razočarenja kad Novak uzme "samo" 3 gs (duva na W) i oi :)

Link to comment

melburn toliko odgovara novaku, da mi je teško da zamislim ko to tamo može da mu pomrsi račune

tj. ako dođe u dobroj formi tamo, a verovatno hoće

 

napisala sam već bila, ali prebačeno

ao nekako podrazumevam

mislim da bi neka realnost bila  ao+rg+još nešto, da li oi ili jedan od dva preostala gs, videćemo

 

a opet, taj rg je toliko uklet, da ako se opet ne pojavi neki vavrinka, poludeće nadal, ne nadam mu se mnogo jbg  <_<

Link to comment

 

mislim da bi neka realnost bila  ao+rg+još nešto, da li oi ili jedan od dva preostala gs, videćemo

 

Ovo bi bila i neka moja prognoza. W duva sigurno, a uzece OI ili USO, mozda nijedan, ali tesko..

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...