Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

Pa šta da se radi, namestilo se tako, verovatno jedini put u istoriji foruma da se ima povod proćaskati o Linkin Parku.

 

ja razmisljao slicno da napisem al kontam los povod, ispasces los covek :lol: al sad moram da se prijavim sam: kriv sam, kamenujte me! oduvek sam se pitao ko to moze ozbiljno da slusa.

 

Tinejdžeri rođeni krajem 80ih kojima su masmediji podvalili ovaj bend i njihov teen angst pretvorili u splačinu. Da su bar pet god stariji bili da nabasaju na Korn npr.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Tinejdžeri rođeni krajem 80ih kojima su masmediji podvalili ovaj bend i njihov teen angst pretvorili u splačinu. Da su bar pet god stariji bili da nabasaju na Korn npr.

 

E, bitno da tebi nisu prodali usrani ADIBAS Korn.

Link to comment

pa da..danas je cris cornellov rodjendan a chester ga je mnogo voleo (cak i pevao aleluja na sahrani)...tuga za prijateljem, depresija i cao svete..a plus u isto vreme mu / im danas izasao i novi singl

 

LP tekstovi su uvek bili puni emaptije iiz srca pisani. svako koje iole vise emotivno osetljiv moze da se poistoveti sa njihovim pesmama.

Edited by mustang
Link to comment

E, bitno da tebi nisu prodali usrani ADIBAS Korn.

 

Mojne se hvaliti neznanjem. 

 

 

Ovde nema ništa usrano (sem Džonatanovog raspoloženja jel te) a na prste jedne ruke bi se dalo izbrojati u ovoj meri originalne bendove 90-ih.

Edited by dillinger
Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...