Jump to content
IGNORED

PRIJAVE NESTALIH LJUBIMACA


Ryan Franco

Recommended Posts

Prvo, ne stavljaj mi u usta ono što nisam rekao.

 

Sta nisi rekao?

 

mislim da će gradska vlast morati da preduzme drastične mere što se tiče eliminacije lutalica, koje su sve nasilnije.

 

Pod eliminacijom si podrazumevao... sta? Kartu za Sejsele?

 

@Kurjak:

 

Moze da jede hleb, naravno bez preterivanja.

Mozes da mu das pastetu, to sigurno voli, mada mesne preradjevine nisu preporucljive kao stalna ishrana.

Idi u bilo koji pet sop i kupi mu najjeftinije granule (ako neces da se trosis), on ionako ne jede mnogo, mali je.

 

E, da, uprkos uvrezenom verovanju, nemoj da mu dajes kosti (posebno su pilece opasne, moze da pukne i probusi mu creva ili se zaglavi u grlu).

Bez obzira koliko voleli da ih glodju, uopste mu ne trebaju niti ima ikakvih koristi od njih.

Ja ponekad kupim telecu butnu kost sa dosta mesa i dam je Carliju, ali takva kost nije opasna jer joj nista ne moze.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Eliminaciju sa ulica. Nemam ništa protiv da se dušebrižnici organizuju, plate im pelcovanje, uzmu ih kod sebe, ili naprave azil.

 

Zašto ljude koji ne podržavaju eliminaciju pasa nazivaš dušebrižnicima? 

Nažalost, koliko god se dušebrižnici angažovali na zaštiti životinja, očito je i dalje više onih koji svoju pripadnost vrsti homo sapiens i upitno sapiens smatraju opravdanim razlogom za potčinjavanje ili eliminaciju ostalog živog sveta. 

Link to comment

Napalo me je za zadnje namere neko govno na burndiju kad sam kukao i kacio slike trockog, svog macka ,kad ga je komsija olos pogodio u glavu posebnom municijom za vazdusnu i izbio mu oko, pa mi je uvek bzv kad krenem da spemujem ovako

Link to comment

spasio sam danas u institutu malog bisona da ga ne rastrgnu lutalice, odveli ga kod veterinara da ga zakrpe i osisaju i okupaju. Ne znam kako da nadjem moguceg vlasnika(nema cip) pa evo ovde da pitam za pomoc

:heart:

Link to comment

Pa napao ga je copor lutalica na mom prvom poslu jutros, pa smo ga spasili i vozili kod veta, i nije imao ko da ga preuzme,nema cip(ima manje dve rane). Za sada se niko ne javlja po fejsu, tako da bih ga mozda usvojio sa sestrom ako ne nadjemo vlasnike, mnogo je dobar

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...