Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

taj koji mi donosi je terorisan elektronski :D

 

od radnje se chovek spase i u svojoj kuci, a kamoli iz druge drzave ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Gde mogu da kupim one jeftine satove što prodaju po tezgama, od 1.000-1.500 dinara? Poslednjih 10 godina sam promenila dva i oba kupila u Depou (možda su se pomerili tamo na Đeram, proveriću), ali nekako nisam obraćala pažnju gde ih ima po gradu (a sigurno ih ima). I jedan dan mi je teško da izdržim bez njega na ruci. 

Link to comment

Večeras mi je crkao.

 

I jedan dan mi je teško da izdržim bez njega na ruci. 

 

 

:ss1:

Svašta ima po internetu, gledala sam, ali sve to dugo putuje. Proći ću bulevarom, baciću pogled na Kaleniću i Đermu (tamo gde su prešli iz Depoa, mada gomila nije).

Link to comment

Večeras mi je crkao.

 

 

 

:ss1:

Svašta ima po internetu, gledala sam, ali sve to dugo putuje. Proći ću bulevarom, baciću pogled na Kaleniću i Đermu (tamo gde su prešli iz Depoa, mada gomila nije).

 

 

Ako nađeš napiši ovde gde ih ima. I ja sam se pre nekog vremena uželeo onih običnih QQ satova.

Link to comment

Prodavnica nakita a i satova u podzemnom prolazu na Terazijama u delu koji na jednom kraju izlazi ma knjižaru Danilo Kiš. U sredini izmedju parfimerije i prodavnice tekstila  Ovih dana je pak bilo satova za 100 dina na zelenjaku, prodaju braća Romi , kupuje narod a da li  i koliko radi ne znam :D

Link to comment

Gde mogu da kupim one jeftine satove što prodaju po tezgama, od 1.000-1.500 dinara? Poslednjih 10 godina sam promenila dva i oba kupila u Depou (možda su se pomerili tamo na Đeram, proveriću), ali nekako nisam obraćala pažnju gde ih ima po gradu (a sigurno ih ima). I jedan dan mi je teško da izdržim bez njega na ruci. 

pa na tezgama :D ja sam poslednji put kupovala na tezgama na zelenjaku ali odavno, verovatno ih ima i dalje. par godina unazad kupim na kupindu, limundu za 1000, 1500 se prodaju polovni swatch satovi kakvi oćeš, i šareni plastični i metalni sa metalnim narukvicama. to stiže za jedan dan postexpressom obično, a može i lično da se preuzme. poslednji put sam kupila pre dve godine, lično sam preuzela na senjaku, odmah iznad ruda, od nekog finog gospodina. evo već treću godinu me služi, jednom sam zamenila bateriju.

ovo je link za njegov profil, pa klik na sve predmete člana.

Link to comment

Gdje nabavljate jeftino okvire za slike, ono, standardizovano, 50x70 recimo? Mislim da imaju u Emeceti po 700 kinti, ako ima nešto ispod, javite. 

Link to comment

Braća Kinezi spasili stvar, inače bi bila mrka kapa. Na Kaleniću imaju samo polovne satove, možda nekome i to odgovara. Na Zelenjaku, ulaz iz Kraljice Natalije, ima tezga sa polovnim i tezga sa novim. Problem je što je kod novih ona narukvica uglavnom na navlačenje i ne može da se skrati. A moji zglobovi tanki. Ovu prodavnicu u prolazu kod Terazija ne nađoh, verovatno sam nešto previdela. Na Đermu nema ništa, a kod Cvetka sam ušla u kinesku radnju i kupila sat za 500 dindži sa sve baterijom. Verujem da ima i u drugim radnjama sličnog tipa. Nije mi palo na pamet da uđem u Pandu na Kaleniću, možda bih se poštedela ovolike šetnje :).

Izbor kod Kineza i nije neki, ipak je onaj u Depou bio poprilično izdašan po tom pitanju. Nemam pojma gde su svi oni ljudi otišli jer je u delu Đerma njima namenjenom pustoš.

 

@James Marshall

 

Čini mi se da sam viđala kod Kineza. Ne znam u kom si delu grada, ali nađi najveću kinesku prodavnicu i verujem da ćeš naći. Samo je pitanje da li će te zadovoljiti estetski momenat, jer su malo čudnjikavi po tom pitanju  :lolol:.

Edited by kiki
Link to comment

:D :D hvala 

 

Ma, zapravo ganjam one bez okvira, samo staklo i one heftalice/kvačice/žabice koje ga drže a usput služe i kao kukice pomoću kojih se ram kači na ekser. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...