Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ako vas ikad uhvati nostalgija za igricama ranih devedesetih, evo rešenja - DosBox, freeware koji emulira DOS operativni sistem, čak su mu namestili i emulaciju za stari, dobri SoundBlaster 16. Pre godinu i nešto ga nisam voleo, bio je mnogo bagovit, pola igara nije radilo kako valja, a svaka DOS emulacija je spičila CPU na konstantnih 99%. Sada izgleda da su svi ti problemi rešeni.6xj56d0.jpg6x5yeck.jpg6taazkg.jpgAh, memories... :heart:

Link to comment

Najčistija borbena simulacija letenja ever, gde jednostavnost uveliko nadoknađuje relativno lošu grafiku (no za svoje vreme dobru). Nema radara, nema raketa, bombi, zemaljskih ciljeva, radio kontakta, samo pilot, avion, mitraljez il' dva i nebo. Fleksibilan i jednostavan način setovanja realizma leta, misija, pilotskih karijera i maestralno dočaran duh prvog svetskog rata.Red_Baron.gifIzvinjavam se na trolu, ponela me sećanja -_- A i maločas sam kao Rihthofen oborio Lanoe Hawkera dok sam testirao igru. Ako ima zainteresovanih, mogao bi i da padne neki split tipa "igre koje smo voleli..."

Link to comment
Ako vas ikad uhvati nostalgija za igricama ranih devedesetih, evo rešenja - DosBox, freeware koji emulira DOS operativni sistem, čak su mu namestili i emulaciju za stari, dobri SoundBlaster 16. ...Ah, memories... :heart:
Sunce ti žarko, Marvine, šta si pokrenuo! gamer.gif Elem, i ja se prvo dočepao Red Barona, naravno, a onda se setio Wing Commandera te krenuo da guglam, i naletim na ovo i ovo.Savet: ako ste voleli Wing Commander, a nemate beskrajno slobodnog vremena, nikako ne posećujte gornje linkove.
Link to comment

Lutajući po ovim DosBox igricama pronašao Quarantine, nekad davno jednu od omiljenih igara. Cepne me nostalgija i iskopam praistorijske brojeve Svetova-Kompjutera, opis iz decembra 94te sa sve onim igrometrom, ocenom 9 i oznakom da staje na 5 disketa. :) Tripujem da ću sjebati osećaj iz klinačkih dana ako je opikam, al' ima par igara čije pokretanje me je mučilo na matoroj 486ci, pa je krajnje vreme da ih probam posle 15ak godina. B)Izvinjenje na offtopičarenju, možda je potreban jedan 'šta igrate?' topic na ovom cenjenom pdf-u.

Link to comment

Je l moguce da se niko na ovom casnom 4umu ne igra na kompu? Dajte bre neke novosti, sta ste probali, sta valja... Evo ja da pocnem; probao juce CoD4: modern warfare. Nenormalno koliko je to dobro. Grafika, zvuk, AI.. fantazija...

Link to comment

AI ti je dobar u CoD-u? Dobri su okršaji, atmosfera, frka, ali AI ne postoji :)Inače, ko hoće lepo da se igra mora uzeti konzolu. Lair, Uncharted, Mass Effect, Folklore, Ratchet & Clank, Gears Of War, Dead Rising, Assassin's Creed, GT5 Prologue, pa i pomenuti CoD4 ili Bioshock - vrh do vrha.

Link to comment

COD4 je svetlosnim miljama ispred mogucnosti moga kompjutora ali sam ga igrao u igraonici i odlican je za multiplayer,kao i prva dva dela. Ovde cak ima i nekih dodatnih oruzja,tipa tromblon i slicno... Kad se skupi 20-ak ljudi - nastaje ludilo :) Na manjim mapama sam skoro pa nenadjebiv zbog brzih prstiju ali na onim gde treba traziti protivnike (ili ici sa snajperom) se brzo smorim pa me iskandzijaju kao malog majmuna :DInace,kuci igram samo i isljucivo zadnji Football Manager. Prvo sam uspeo da unistim Bolton a sada i Valensiju. Skor u prvenstvu mi je trenutno 9-6-8 :lol: Ziga: 34 meca u svim takmicenjima - samo 15 golova :(

Link to comment

Užas!

Interestingly enough, her fellow game players held a virtual funeral inside the game, as reported by Yahoo News China
A znam za slučaj kad su se svađali ljudi u gildi oko nasledstva stvari iz inventara i golda. Kad mi je to ortak pričao pola sata mi je trebalo da skapiram da je neka žena stvarno umrla.
Link to comment
Sunce ti žarko, Marvine, šta si pokrenuo! gamer.gif Elem, i ja se prvo dočepao Red Barona, naravno, a onda se setio Wing Commandera te krenuo da guglam, i naletim na ovo i ovo.Savet: ako ste voleli Wing Commander, a nemate beskrajno slobodnog vremena, nikako ne posećujte gornje linkove.
SMRT MARVINU!!!!!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...