Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Malo sam nešto gledao za druge skoro, nema sile da ćeš naći bilo šta što ima smisla uzimati a sa 17 inča.

Uopšte, ponuda je sramotno loša, tj za nešto iole dobro, mora se da minimum 50+ soma. 

Link to comment

 

baterija se puni (lampica sija) ali nece da se ukljuci. sta da radim? 

 

 

Za ovo je postojao neki stari trik, malo je hail Mary, ali probaj:

 

1. izvadi bateriju

2. pre nego što je vratiš, pritisni On/Off dugme, drži ga onako, sekundu-dve da si sigurna

3. vrati bateriju i pokušaj da uključiš

 

Worth a shot

Link to comment

Za ovo je postojao neki stari trik, malo je hail Mary, ali probaj:

 

1. izvadi bateriju

2. pre nego što je vratiš, pritisni On/Off dugme, drži ga onako, sekundu-dve da si sigurna

3. vrati bateriju i pokušaj da uključiš

 

Worth a shot

 

probaj da držiš 10ak sekundi, mada je to više bilo rešenje za problem kada neće da puni bateriju, ali ne može da škodi

Link to comment
thankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyouthankyou

a sta mu je, pa nece kad je baterija unutra?

Link to comment

Ček bre, nemoj mi reći da je uspelo? :lol: To je ono, najstariji trik koji postoji, ali to obično pokušaš nakon 4 sata guglanja marke i serije laptopa i proizvođača :D

 

A šta mu je - ko zna, negde se zaglupi između detektora u BIOS-u koji su aktivni i kad je PC ugašen, ali pod naponom. Onda kad mu izvadiš bateriju, on resetuje neke senzore unutra, i ima finih šansi da ono što je bilo problem da je nestalo.

Link to comment

Uspelo je! :) jeeeeeeee probacu posle da vratim baterju i da vidim da li ce da radi. Hvala najlepse! Da li ovde sme da se trguje? Sad imam punjac viska koji mi je kolega jutros prodao, unverzalan, nekoriscen, 9 nastavaka, nema granciju. 850 din tacno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...