Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Samo kolima i možeš... Pogledaj na google maps kako izgleda ribarsko ostrvo, to je na kraj grada, gomila restorana uz reku... Ako zbunjuje naziv, to je poluostrvo, samo se zove ostrvo...

 

Imaš i Aquadoriu, čim pređeš most ka tvrđavi, sa desne strane, koja je meni super, ali mislim da nemaju igralište. No, imaju fantastičan riblji paprikaš i ogromne krempite. :)

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Uh. Nemoj akvadoriju. To je baš bezveze. A naročito taj panga paprikaš. Ribarac je eksplodirao poslednjih godina. Masa tih nekih splavova i splavčuga na kojima nisam nikad bio. Infrastruktura je unapređena. Ima i finih restorančića. Narečeni piknik je ugodan samo je klijentela meni ružna, al meni je to svuda.

Edited by nisam ja
Link to comment

Idi kod Didike na Ribarcu na corbu. Nema bolje od toga. Pored je Elektrovojvodine na Dunavskoj strani ostrva. Rezervacija obavezna.

 

Slucajno poslato sa Tapatoka

Link to comment

rezervisao u Pikniku za rucak!

 

hvala svima na informacijama.

bas dugo nisam bio u Novom Sadu, valjda od tamo neke 2002., ako ne racunamo nocne dolaske na EXIT. bas se radujem.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ja sam imao sreće što mi je auto crkao još u nedelju. A sad se bez prevelike potrebe lomatam u ženinom. Još njega da pokvarim i obavio sam posao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...