Jump to content
IGNORED

MYH3E KOH3A


Recommended Posts

neka garaza je tu odavno planirana, mislim na dunavskom kraju djure djakovica, oko elektrodistribucije. i ispred/ispod pinkija, to je bio zemunski koncept. super je da se nagura garaza na kej i u park.

 

nisam pametna za zemun :(

Link to comment

Dobro, to ispod pinkija ima smisla, tamo su i onako parkirana razna kola. Ovo ću morati da potpišem,  baš mi je žao tog parkića, dosta je prijatan.

Link to comment

Pa ako to ukinu pored reke u tom delu ne ostaje mnogo zelenoga, sem beskorisnog pojasa travnjaka uz kej.

 

Problem je sto Srbiju/gradove vode ljudi koji drze na zidovima poklopce od bomboljera umesto slika i grafika.

Link to comment

Dobro, to ispod pinkija ima smisla, tamo su i onako parkirana razna kola. Ovo ću morati da potpišem,  baš mi je žao tog parkića, dosta je prijatan.

nadam se da od toga neće biti ništa

Link to comment

nadam se da od toga neće biti ništa

 

Taj parkić je kompletno renoviran i sređen pre 7-8 godina, nove staze, klupe, dva igrališta sa podlogom. Njegovo rušenje bi bio neviđeni retardizam. Shodno tome, ne sumnjam da će tu posaditi garažu.

Link to comment

Taj parkić je kompletno renoviran i sređen pre 7-8 godina, nove staze, klupe, dva igrališta sa podlogom. Njegovo rušenje bi bio neviđeni retardizam. Shodno tome, ne sumnjam da će tu posaditi garažu.

apsolutno, pogotovo što je negde ispod kolektor koji je, kako mi je bivsa komsinica rekla, tu napravljen pre 35 godina.

 

mozda bi im bilo bolje da prave to ispod vec postojeceg parkinga na pijaci

Link to comment

apsolutno, pogotovo što je negde ispod kolektor koji je, kako mi je bivsa komsinica rekla, tu napravljen pre 35 godina.

 

mozda bi im bilo bolje da prave to ispod vec postojeceg parkinga na pijaci

jeste ali ispod je problem u celoj donjoj varoshi

Link to comment
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Labudovi, guske i sitna deca izmileli na sunce. Ljudi ih hrane suvim hlebom i zelenom salatom. Izlaze na suvo i dozvoljavaju sitnoj deci da ih miluju. :)  Bio je i neki skup ili nešto slično na letnjoj pozornici (dečije letnje igre?), deca od 5-8 godina u narodnim nošnjama igraju kolo. 

 

 

 

DWcglgl.jpg

 

jik0mmJ.jpg

 

6XRuSGr.jpg

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...