Jump to content
IGNORED

pitam te pitas me


3Mo

Recommended Posts

Ja sam ubeđen da je ceo svet poludeo. Osim Miralema, Dalaj Lame i mene. Plašim se samo visine (ajkula, zmija, ljudi koji prolaze ulicom, odlaska kod doktora, itd.)Isto.

Link to comment

Koliko god da mi se čini da je ceo svet poludeo, nekako mi se čini da su Srbi za korak ispred. TO je ono što me plaši.Da li je hrana u MC-u nezdrava ili to samo seru dušmani?

Link to comment

izvinte sto kasnim, tek sam sad videla sms sa notifikacijom™ da je neko pomenuo romantiku na forumu

malo lirike - tvoje najromanticnije muvanje. i zasto je propalo?
:wub:
Propalo je zato što sam je ja muvao.
:lol:
cmoljke jedne. sace Kingmejkerka.
isto! ajde kingmejkerka
eo me!osam godina, sutivan na braču, desetogodišnji susid jure iz kuće pored naše, odvažni mangup, dogovorili smo se da pobegnemo za split u gumenom čamcu s veslima (oni dečji). bila su pitoma vremena kada su deca zujala po celom mistu bez nadzora, pentrala se na sve što je bilo dovoljno izazovno i znala svaki tajni prolaz koji postoji. krenuli smo oko sunčanog podneva sa glavne plaže, spakovali pinjole (tamo se zovu bilombori) i jedan jupi. došli smo do pola bračkog kanala, krenulo nevreme. stigao nas je policijski gliserčić iz koga su nas psovali na sav glas, i za njim čamac mog ujaka iz koga se čulo brižno arlaukanje. naglo su nas razdvojili, njega u murijski, mene odmah kod uje na vaspitne mere, u našem loveboatu ostao je samo nepopijeni jupi (jer nismo imali otvarač). sećam se da nas je murkan pitao 'a ća je, ste se zajubili?', a jure je rekao: 'zauvik!' :wub:ako to ovo nije romantika, ja ne znam šta je. što se tiče odgovora na lanciino pitanje, muvanje je moje, jer je moja ideja bila da pobegnemo. jure je odrastao u bezobrazno zgodnog dalmoša, sa cooloćom korta maltezea, par ožiljaka na licu od četiri-pet baš gadnih godina koje je proveo u raljama glavne splitske pošasti. ima dvoje dece i njihovu mamu, riđokosu odraslu pipi dugu koja mu je sidekick u borbi protiv života. uglavnom, sad dok sam se prisećala ovog događaja, sinulo mi je da je najveći deo mojih muvanja svodiv na prelaženje velikih razdaljina, što na lokalu, što u državi, što međunarodno. verovatno je počelo tada sa jurom.http://www.youtube.com/watch?v=KYqxsDz3aYItrol off, nastavite
Link to comment

kakva filmićna priča, kingmvraćanje sa pauze, a sad nešto sasvim suprotno od- najbrutalniji zamišljeni scenario (u glavi samo, naravno) dok čekate u redui svi vas nerviraju, ili najiritantniji likovi iz redova za čekanje?point ne zameri

Edited by ants
Link to comment

awww kingmejkerka kakva divotica od price :wub:potseti me na mog udvaraca iz prvog osnovne, koji me je cmoknuo u obraz a ja se istraumirala i rekla uciteljici. onda je ova zvala njegovu mamu na razgovor jer joj je sin "seksualno opterecen", tim recima, dobro se secam jer sam posle pitala kevu da mi objasni sta to znaci, ostavsi bez konkretnog odgovora. pa sam posle pitala redom, po rodbini...ants, nemam ti ja talenta za pisanje scenaria. dok cekam u redu, sta znam, nerviraju me oni koji pokusavaju da se umuvaju preko redaovo antsovo ponovo, ili - jel vam se desilo da nekog diskvalifikujete kao udvaraca jer se uzasno oblaci? (ne mora biti objektivno uzasno, al vama odbojno)

Link to comment

Nisam, jedino sam diskvalifikovao usled neukusa drugih vrsta (npr. muzičkog - bežao od kolegica sa Poljo faksa koje su htele da me izvedu na Poselo)Da li ste ikad prespavali u autu?

Link to comment

kad sam bila mala roditelji su čekali da zaspimo pa nas tako umotane u ćebe potrpali nazad i vozili na more. stignemo a ni ne osetimnajneudobnije mesto na kom si spavao/la?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...