Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Solidno drugo poluvreme, steta sto nismo uvalili 1. Tadic bi mogao biti mnogo zajebano krilo, samo da manje glumi NT 7 i vise centrira. Rajkovic sasvim dobar, videcemo kako ce biti protiv Ibre.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Dobro, ovo je ocigledno bio sajam erotike koji je organiyovao ramadani.samo se plasim da ce scepovic zavrsiti u partizanu posto nista nije pokazao. :isuse:

Edited by BlackGeorge
Link to comment
ko po vama iz ove ekipe treba da igra za prvu postavu?¿
Bane Ivanovic je jedini fudbaler za koga se moze koristiti glagol "igrati." Kolarov ce da igra jer su ostali jos gori.Zna li neko koji je rekord SFRJ/SRJ/SICG/RS po broju utakmica bez postignutog gola.
Link to comment
ko po vama iz ove ekipe treba da igra za prvu postavu?¿
Brkic, Ivanovic, Rajkovic, Jankovic i Kolarov. Edited by Milosh76
Link to comment
Ma kakav Janković, jeste vi slepi?
Sigurno ne zbog ove utakmice. Mislim da nemamo mnogo izbora za tu poziciju. Edited by mandingo
Link to comment

Ivanovica, Kolarov(jer boljeg trenutno nemamo na toj poziciji), Jankovica probati na spicu jer je brzi i ume vise sa loptom od Scepakadabre i Tonija Leke.Ne kazem da ce taj potez sigurno dati rezultat ali treba Jankovica probati na spicu.

Link to comment

Jel ima neko insaj info koje droge koriste komentatori B92 ? Ne znaju gde su, ne znaju koga intervjuišu, ne znaju gde je Euro. Osim tih simptoma, sviđa mi se i euforija koju ta droza pruža. Super mi je onaj deo "Blan nije tu jer sigurno mora ozbiljan govor da održi svojim igračima" :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...